Wakacje w Białymstoku na sportowo

Zabawy na basenie, plaży, stadionie, wyjścia do kręgielni i muzeum, seanse w kinie, zajęcia w manufakturze słodyczy – to tylko niektóre z atrakcji na zbliżające się lato. Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji tradycyjnie przygotował zorganizowany wypoczynek dla dzieci na siedmiu turnusach.

Dwutygodniowe wczasy, każdy wypełniony atrakcjami w przystępnej cenie – to propozycja BOSiR na tegoroczne aktywne wakacje. W ramach Półkolonii 2019 planujemy siedem turnusów dla dzieci w wieku 7-13 lat. Zapewniamy doskonałą zabawę pod okiem wykwalifikowanej i sprawdzonej kadry. Do wyboru są dwa miejsca:plaża miejska Dojlidy lub Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej 4. W programie są zajęcia na basenie, stadionie lekkoatletycznym w Zwierzyńcu, zabawa na plaży, wyjścia do kina, muzeum i kręgielni. Co ważne zapewniamy opiekę w godz. 7:00-16:30. W cenę wliczone są posiłki (drugie śniadanie i obiad) oraz ubezpieczenie.

Zapisy na Półkolonie 2019 przyjmowane będą wyłącznie telefonicznie pod nr 518 204 067 lub 518 167 412 i rozpoczną się w poniedziałek, 27 maja 2019 roku od godz. 8:00.

 

Program turnusów na Włókienniczej:

  • I turnus dwutygodniowy (1 – 12 lipca) – koszt: 700 zł
  • II turnus dwutygodniowy (15 – 26 lipca) – koszt: 700 zł
  • III turnus dwutygodniowy (29 lipca – 9 sierpnia) – koszt: 700 zł
  • IV turnus dwutygodniowy (19 – 30 sierpnia) – koszt: 700 zł

W programie każdego turnusu m. in.: zajęcia na basenie, wizyta w Centrum Zabaw Morza Lądy Białystok, wyjście do kina Helios, wyjście do Centrum Zabaw Fikoland, zajęcia z ręcznego wyrabiania lizaków i cukierków w manufakturze Cukier Lukier, wyjście do kręgielni Cosmic Bowling, wizyta w Muzeum Pamięci Sybiru, wizyta na Stadionie Lekkoatletycznym, drugie śniadanie (słodka bułka i sok), dwudaniowy obiad w Restauracji Grodno, ubezpieczenie NNW.

 

Program turnusów na Plaży Miejskiej Dojlidy:

  • I turnus dwutygodniowy (1 – 12 lipca) – koszt: 700 zł
  • II turnus dwutygodniowy (15 – 26 lipca) – koszt: 700 zł
  • III turnus dwutygodniowy (29 lipca – 9 sierpnia) – koszt: 700 zł

W programie każdego turnusu m. in.: zajęcia na basenie, kąpiele na świeżym powietrzu w przypadku dobrej pogody i ciepłej wody, wizyta w Centrum Zabaw Morza Lądy Białystok, wyjście do kina Helios,  wyjście do Centrum Zabaw Fikoland, zajęcia z ręcznego wyrabiania lizaków i cukierków w manufakturze Cukier Lukier, wyjście do kręgielni Cosmic Bowling, wizyta w Muzeum Pamięci Sybiru, wyjście do KrokoSpoko, wizyta na Stadionie Lekkoatletycznym, drugie śniadanie (słodka bułka i sok),  dwudaniowy obiad w restauracji na Plaży Miejskiej, ubezpieczenie NNW.

Szczegółowe informacje dotyczące Półkolonii 2019 znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl