Wakacyjny aqua aerobik

Wyszczupla, wzmacnia i napina mięśnie, relaksuje – takie efekty daje fitness w wodzie. Co ciekawe przy tym treningu wcale nie trzeba umieć pływać. W lipcu 2019 r. takie zajęcia będą prowadzone na Pływalni Rodzinnej przez cztery dni w tygodniu rano, popołudniu i wieczorem.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji w lipcu 2019 roku na Pływalni Rodzinnej organizuje wakacyjne zajęcia aqua aerobiku. Zajęcia zaplanowane są tak by każdy mógł dopasować swój czas. Będą się odbywały przez cztery dni w tygodniu – od poniedziałku do czwartku, rano, po południu i wieczorem:

  • w godz. 9:15-10:00
  • w godz. 15:30-16:15
  • w godz. 17:45-18:30

Treningi będzie prowadziła doświadczona instruktorka Krystyna Palecka-Bratumił. Na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać ani rezerwować miejsc. Wystarczy odpowiednio wcześnie przed ćwiczeniami przyjść na pływalnię przy ul. Stromej 1a.

Standardowa cena za jednorazowe ćwiczenia to 16 zł za zajęcia poranne oraz 18 zł za zajęcia popołudniowe i wieczorne. Kwota jest niższa, jeśli korzystamy z Karty Sportu. Dla przypomnienia: doładowanie za 50 zł upoważnia do korzystania z naszych wszystkich usług z 10% bonifikatą. Doładowanie za 100 zł obniża koszty o 20%, zaś okaziciele Karty Sportu rocznej (koszt 500 zł) płacą mniej o 25%.

Aqua aerobik przy muzyce sprzyja zarówno osobom o ponadprzeciętnej wydolności, zawodowym sportowcom, amatorom crossfitowych wyzwań, jak i wszystkim tym, którzy albo zaczynają się ruszać, albo preferują spokojny styl aktywnego wypoczynku. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń: hantle, pasy wypornościowe, gąbki makaronowe. Najważniejsza jest tu woda i jej uzdrawiający wpływ. Ten trening jest w pełni bezpieczny – w wodzie dużo trudniej o przeciążenia stawów czy kręgosłupa. Aqua aerobik wzmacnia i uelastycznia mięśnie, wyszczupla, wyprostowuje sylwetkę. Ryzyko kontuzji jest minimalne, trening jest urozmaicony i dla osób w każdym wieku, także tych, którzy nie umieją pływać.

Wakacyjny aqua aerobik na Pływalni Rodzinnej będzie realizowany w dniach 1-31 lipca 2019 roku.