WhiteON DOUBLE WHITE | baking soda + optyczny rozjaśniacz = moc uśmiechu |

Płynący z serca uśmiech sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, nasze rysy łagodnieją, a twarz staje się rozpromieniona. Wiemy, że śmiech poprawia nastrój i wywołuje uczucie szczęścia. Jest naukowo udowodnione, że podczas uśmiechu nasz mózg uwalnia endorfiny. Dlatego im więcej się uśmiechasz, tym lepsze są Twoje relacje z innymi.

A już teraz dzięki marce White on w domowym zaciszu możesz wypróbować działanie nowej pasty naturalnej opartej na mocy sody oczyszczonej.

 

Podejmij wyzwanie. Uśmiechaj się jak najczęściej. Obniżając napięcie poprawisz swój nastrój nawet o 30%. W domu, w pracy przed laptopem, w autobusie, na spacerze miej uśmiech na twarzy. Niektórzy eksperci zalecają, aby każdy śmiał się przez 15 do 20 minut dziennie i traktował to tak, jak regularne ćwiczenia. Początkowo poczujesz się dziwnie, ale z czasem będzie coraz lepiej. Podczas uśmiechania się uruchomić można aż 53 mięśnie twarzy. Trening czyni mistrza. Nie obawiaj się: uśmiech jest zaraźliwy, ale bezpieczny.

 

PRZYSZŁOŚĆ WYBIELANIA ZĘBÓW BEZ RYZYKA USZKODZEŃ SZKLIWA z whiteON double white, BakinG SODA+optyczny rozjaśniacz

Połączenie składników OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ + BAKING SODA umożliwia uzyskanie natychmiastowego efektu wybielania zębów i jednoczesne utrwalanie go w kolejnych dniach.

  • Optyczny rozjaśniacz powoduje, że nasze zęby są bielsze już po pierwszym zastosowaniu pasty
  • Baking soda w połączeniu z PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym) utrwala efekt wybielania poprzez odwrócenie głębokich pożółknięć szkliwa nagromadzonych w efekcie długotrwałego picia kawy, herbaty, wina, palenia papierosów, jedzenia owoców

Regularne stosowanie pasty whiteON DOUBLE WHITE pozwala także usunąć ciemne przebarwienia nazębne oraz zapobiega formowaniu się nowych przebarwień szkliwa.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ

Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) jest jednym z najbardziej popularnych ekologicznych środków czyszczących. Bezpieczna dla otoczenia ma właściwości czyszczące i odkażające.

FLUOREK SODU – wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza

Innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – łagodne dla szkliwa wybielanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.