Wibratory powietrzne – zupełnie nowe spojrzenie na kwestię rozkoszy

Dla wielu osób wibrator damski jest dość prostym urządzeniem, którego zasada działania nie może nikogo zaskoczyć. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej, gdyż na rynku można znaleźć szereg takich urządzeń, które – mówiąc kolokwialnie – wykorzystują dość… niestandardowe techniki stymulacji kobiety.

Powietrze, które daje rozkosz

Oryginalnym, a zarazem nieco zaskakującym rodzajem wibratora damskiego jest urządzenie wykorzystujące… fale powietrza. Jak łatwo się domyślić, jest to wibrator całkowicie bezdotykowy. Docenią go zatem te kobiety, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym niezwykłym akcesorium. Powietrzny wibrator damski posiada specjalną pompkę, która wydmuchuje powietrze poprzez odpowiedni otwór. W związku z tym, że strumień ten jest dość intensywny, stymulacja również osiąga bardzo silny poziom.

Jak stosować wibrator powietrzny?

Zasada działania wibratora powietrznego jego bardzo prosta. Otwór o którym była wcześniej mowa należy usytuować tak, by znajdował się on wokół łechtaczki. Co ważne, należy go przyłożyć możliwie blisko, aby towarzyszące odczucia były możliwie jak najintensywniejsze. Większość wibratorów powietrznych obsługuje różne programy stymulacji, dzięki czemu uzyskane w ten sposób doznania znacząco różnią się od siebie. Należy jednocześnie pamiętać, że wibrator ten można oddalać i przybliżać do siebie, dzięki czemu można w dość prosty sposób dozować towarzyszące stymulacji doznania.

Kwestie techniczne, czyli podstawowe wskazówki dotyczące użytkowania

Powietrzny wibrator damski jest najczęściej zasilany pojemnym i wydajnym akumulatorem, dzięki czemu stymulację można prowadzić praktycznie w dowolnym miejscu. Większość wibratorów jest pokryta specjalnym tworzywem ABS, które w najbardziej wrażliwych miejscach jest zastąpione medycznym silikonem. Dzięki temu używanie urządzenia jest w pełni komfortowe i higieniczne. Mało tego – tworzywa te są bardzo łatwe w czyszczeniu, co również przedkłada się na ich wysoki poziom higieny. Interesujące jest również to, że niektóre z wibratorów powietrznych wyróżniają się dość oryginalnym, a nawet żartobliwym kształtem. Ostatnio popularne są wibratory w kształcie zwierząt, to jest pingwinów, królików itd.

Dodatkowe właściwości

Większość powietrznych wibratorów damskich jest wodoszczelna. Dzięki temu kobieta może stymulować się nimi również w trakcie kąpieli. Z reguły są one zaprojektowane zgodnie ze standardem IPX7, co oznacza, że woda praktycznie wcale im nie szkodzi. Oczywiście zdecydowana większość tych wibratorów pokryta jest specjalnymi wypustkami, które ułatwiają – nawet w warunkach silnego zawilgocenia – trzymanie urządzenia w rękach. W związku z wysokim poziomem wodoszczelności, sprzęt ten jest ładowany za pomocą technologii elektromagnetycznej (poprzez dołączoną ładowarkę).

Podsumowując, klasyczny wibrator damski będzie powoli odchodził w przeszłość, gdyż wiele kobiet uważa go za urządzenie nieestetyczne i mało funkcjonalne. Wibratory powietrzne to zupełnie nowy standard jeśli chodzi o tego typu urządzenia.