Wieczor Autorski z Anią G – autorką „Samotna w tłumie. Endometrioza, jak z nią żyć”

Rozmowę z autorką książki “Samotna w tłumie. Endometrioza jak z nią żyć” poprowadzi Agnieszka Bezubik- właścicielka Podlaskiego Centrum Coachingu. Wstęp jest wolny.


Na miejscu będzie można kupić książkę i otrzymać autograf autorki.

ANIA G – jest założycielką i prezesem EndoPositive International, międzynarodowej organizacji zajmującej się w szczególności edukacją zdrowotną, w której kładzie nacisk na połączenie ciała i umysłu. Jest autorką książki „Samotna w tłumie. Endometrioza, jak z nią żyć”, przetłumaczoną i wydaną w kilku językach: polskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i hiszpańskim.

W swojej 5-letniej praktyce w USA współpracowała z pacjentami z USA, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Nigerii, Kenii, Polski, Rosji i Ameryki Latynoskiej. Pomaga kobietom odkryć właściwą dla siebie drogę do zdrowia fizycznego i umysłowego. Uczy zaufania do siebie, autonomii osobistej i zdrowego życia. Jej dewizą życiową jest: “Jeżeli jesteś chory, to jedyne czego chcesz, to zdrowie. Ale jeżeli jesteś zdrowy, to chcesz wszystkiego.”

Jest magistrem Pedagogiki Kulturoznawczej i Psychologii, współtwórcą firmy wydawniczej Beyond Publishing. Obecnie studiuje w prestiżow Institute Of Integrative Nutrition w Nowym Jorku, gdzie wykładają takie światowe osobistości, jak: Dr Oz, Deepak Chopra i Dr Mercola.
Data: 7 kwietnia w godzinach 17:00 – 20:00
Miejsce: “Pożegnanie z Afryką”, Waryńskiego 4, 15-461 Białystok
Wstęp wolny