Wietrzenie szaf – wiosenna wymiana ubrań

Pracownia Działań Kulturalnych Stowarzyszenia KLANZA zaprasza 26 marca na wiosenną wymianę ubrań i dodatków. Celem akcji jest popularyzacja ekologicznego podejścia do mody oraz integracja środowiska lokalnego.

Wydarzenie odbędzie się 26 marca (sobota) w godz. 10.00-12.00 w Pracowni Działań Kulturalnych przy ul. Witosa 15 B lok. 12 (II piętro) w Białymstoku.

Podczas spotkania można będzie bez kosztowo wymienić swoje ubrania na inne, a jednocześnie podarować zbędne rzeczy, które przekażemy na cele dobroczynne organizacjom pozarządowym z Białegostoku.

Wymiana następować będzie na zasadzie 1:1. Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu może wybrać taką liczbę przedmiotów, jaką przyniosła na wydarzenie. Przyniesione przedmioty trafiają do wspólnej puli, z której można dokonywać wyboru. Ze względu na ograniczoną przestrzeń można przynieść do 30 sztuk odzieży.

Zgłoszenia udziału w wiosennej wymianie ubrań przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 570 137 200 oraz mailowo caw@klanza.bialystok.pl Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko oraz numer kontaktowy uczestnika. Liczba miejsc ograniczona.