Wybierz niepowtarzalny prezent na ślubny!

Okres lata sprzyja organizacji ślubów oraz wesel. To z kolei generuje konieczność szukania pomysłów na upominki, jeżeli jesteś na tym etapie – znalazłeś się w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi dotyczących takich prezentów ślubnych, które z pewnością zostaną docenione przez marę młodą!

 

Wyjątkowy prezent ślubny dla młodej pary

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań podarunku dla pary młodej – jesteś w dobrym miejscu! Taki oryginalny prezent ślubny wręczany młodej parze to miła tradycja, kultywowana od lat. Jeżeli otrzymałeś zaproszenie na taką uroczystość – warto zawczasu zastanowić się nad pomysłem na taki upominek. Chętnie wybieraną kategorią prezentów są personalizowane upominki, co powinno w pełni tłumaczyć, dlaczego warto zacząć przygotowania odpowiednio wcześniej.

Prezenty na ślub – kilka inspiracji

Prezenty ślubne to nie tylko gotówka w kopercie z dołączoną kartką z życzeniami. Prezenty na ślub mogą także przybierać bardziej wyszukaną formę i stanowić np. voucher na przeżycia, wspólne chwile tylko we dwoje. Może to być np.:

– masaż,

– skok ze spadochronem,

– lot balonem

– kolacja we dwoje,

– degustacja win podczas wypadu do winnicy.

Dla okraszenia całej ceremonii i wzbogacenia aranżacji weselnej warto także sięgnąć po dekoracje w postaci balonów z dedykacją. Będzie to stanowić piękną pamiątkę i z pewnością urozmaici scenerię. Można także postawić na śmieszny prezent, który wywoła uśmiech na twarzach pary młodej. Prezent na ślub nie musi być tradycyjny i wpisywać się w kategorię np. przydatnych sprzętów AGD – z powodzeniem sprawdzą się tu wszelkie bony np. na romantyczny wypad do hotelu dla dwojga w malowniczej scenerii. Taki niebanalny upominek to strzał w dziesiątkę i gwarancja satysfakcji!

Zaskocz parę młodą prezentem od serca!

Pamiętaj, że niezależnie od zasobności portfela możesz sprawić komuś choćby drobny upominek wręczony parze młodej. Liczy się tu przede wszystkim gest i zaangażowanie w przygotowania upominku. Para młoda z pewnością uciesz się też z bukietu kwiatów oraz butelki wina, niezależnie od tego czy to ślub cywilny czy kościelny. Wszelkie drobne upominki od wszystkich zaproszonych gości będą stanowiły miły dodatek oraz przywoływać będą ciepłe wspomnienia z tego ważnego dnia. Nie zwlekaj zatem – sięgnij po sprawdzone pomysły i stwórz odpowiedni prezent dla pary młodej. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!