Wymienialnia – oddaj, wymień, podziel się!

Masz w szafie zalegające ciuchy, w których nie chodzisz, ale szkoda je wyrzucić? Wymień się nimi w sobotę podczas Wymienialni w Famie!

Dzięki temu zrobisz w swojej garderobie wiosenne porządki i odświeżysz swój wygląd!

Kiedy i gdzie?

Tym razem zamieniać się ubraniami będzie można
w sobotę, 1 kwietnia, w klubie Fama przy ulicy Legionowej 5.
Wydarzenia odbędzie się w godzinach 10:30-13:00.

Zasady udziału:

Organizatorem wydarzenia jest Białostocki Ośrodek Kultury.

Bilet: 5 zł + min. 20 ubrań w bardzo dobrym stanie na wymianę.

Bilety dostępne w kasie kina Forum oraz online: www.bilety.bok.bialystok.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

Warunkiem udziału jest przedstawienie zakupionego biletu i zaoferowanie do wymiany lub oddania przynajmniej 20 rzeczy, wyłącznie w dobrym i bardzo dobrym stanie: ubrań, dodatków, butów, galanterii i gadżetów („nerki”, torby, naszyjniki, czapki, szale itp.).

Każda uczestniczka lub uczestnik decyduje, czy swoje rzeczy chce oddać, czy wymienić i uzgadnia to bezpośrednio z osobą zainteresowaną.

Sytuację, gdy dwie osoby wspólnie oferują rzeczy do wymiany lub oddania, traktuje się jako zgłoszenie pojedyncze; wówczas osoby te mogą legitymować się jednym biletem i oferować do wymiany lub oddania co najmniej 20 rzeczy.

W czasie Wymienialni nie jest prowadzona jakakolwiek sprzedaż ubrań ani dodatków – próba ich sprzedaży będzie równoznaczna z rezygnacją udziału w Wymienialni, a organizator zastrzega sobie prawo odmowy udziału w wydarzeniu osobie, która narusza zasady przeprowadzenia wydarzenia w sposób określony wyżej.

Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji ilości oraz stanu rzeczy zgłoszonych do wymiany lub oddania. W przypadku stwierdzenia, iż osoba zgłasza do wymiany lub oddania mniej niż 20 rzeczy oraz/lub są one w nienależytym stanie przed ich oddaniem lub rozpoczęciem wymiany, organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia osoby zgłaszającej takie rzeczy do udziału w wydarzeniu, przy czym osobie tej przysługuje prawo zwrotu zakupionego biletu w kasie Kina Forum.

W przypadku stwierdzenia, iż osoba zgłasza do wymiany lub oddania mniej niż 20 rzeczy oraz/lub są one w nienależytym stanie po rozpoczęciu wymiany, organizator zastrzega sobie prawo odmowy udziału osoby zgłaszającej takie rzeczy do udziału w wydarzeniu, przy czym osobie tej nie przysługuje prawo zwrotu zakupionego biletu.

Rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli, można także przekazać na rzecz organizacji charytatywnych w Białymstoku. W tym celu przygotowany będzie specjalny pojemnik.

Informacje i grafika: Strona Białostockiego Ośrodka Kultury