Wyszukanie wolnego miejsca do dentysty na NFZ to dzisiaj żaden problem!

Zwykliśmy często narzekać na stan polskiej służby zdrowia i zbyt długie kolejki do specjalistów, także w dziedzinie stomatologii. Aby naprawić zęby w miarę szybko i na wysokim poziomie, konieczne było prywatne leczenie, dodatkowo generujące dodatkowe koszty. Każda wizyta prywatna u stomatologa to wydatek z rzędu od 100 do 600 złotych i to tylko w sytuacjach, gdy mówimy o podstawowych zabiegach. Te, które wymagają więcej pracy i czasu, są znacznie droższe. Na szczęście, w ostatnich latach wiele się zmieniło w kwestii stomatologii na NFZ.

Wszystko dzięki temu, ze coraz więcej lekarzy z gabinetów prywatnych decyduje się oferować zabiegi państwowe, a nie tylko prywatne. To, czy pacjent zdecyduje się na prywatne czy państwowe leczenie zębów – zależy tylko od niego. Tak więc nie trzeba już martwić się nieskończonymi kolejkami do dentysty, ponieważ co drugi stomatolog na NFZ przyjąć może w dowolnej porze. Oczywiście, do bardziej kosztownych zabiegów dentystycznych trzeba dopłacić, są to jednak kwoty na tyle symboliczne, że nasze portfele ich właściwie nie odczuwają.

Stomatolog na NFZ – szybko i wygodnie!

Jeśli chcemy, żeby i nas przyjął wybrany stomatolog na NFZ i zależy nam na czasie – najlepiej dokonywać rejestracji na 2 tygodnie przed planowaną wizytą. W przypadku nagłej i pilnej potrzeby dobrze będzie rozejrzeć się za gabinetami średnio znanymi i średnio rozpoznawalnymi. To, że nie są one reklamowane w głównym obiegu, wcale nie oznacza, że zabiegi wykonywane są w nich na znacznie niższym poziomie, niż w najpopularniejszych gabinetach stomatologicznych w naszym mieście!

Jeśli raz zarejestrujemy się w wybranym przez nas gabinecie stomatologicznym i będziemy zadowoleni z jego usług, planując wizyty na przyszłość, wiadomo, że nasze dane znajdować się będą w bazie, dzięki czemu zamawianie kolejnych wizyt nie będzie przedłużającą się formalnością, ale zostanie załatwione w trybie ekspresowym, telefonicznie. To bardzo ważne w sytuacji, gdy mamy nagły problem z zębami i chcemy mu zaradzić najszybciej jak to tylko możliwe.

Wolne miejsce do dentysty znaleźć można zawsze!

Pilnie poszukiwany przez nas stomatolog na NFZ wykona na wysokim poziomie wszystkie zabiegi związane z naszymi zębami. Powrót do korzystania z usług stomatologicznych na NFZ przez społeczeństwo sprawił, że państwowe gabinety nie przypominają już tych sprzed kilkudziesięciu lat. Nowoczesne sprzęty, sprawdzone narzędzia pozwalają na szybkie wyeliminowanie wszelkich problemów uzębienia u pacjentów w każdym wieku. Ze znalezieniem wolnego miejsca nie ma problemów również dlatego, iż w większości państwowych gabinetów stomatologicznych pracuje więcej, niż jeden, czy dwóch specjalistów.

Taka sytuacja pozwala na przyjmowanie większej liczby pacjentów, niż dotychczas. Mamy nadzieję, że ułatwienie procesu dostania się do stomatologa na NFZ sprawi, że stan uzębienia wielu Polaków znacznie się polepszy i że na polskich ulicach znowu zagoszczą prawdziwe uśmiechy! Człowiekowi, który codziennie się uśmiecha, jest wszak w życiu znacznie łatwiej!

Artykuł powstał we współpracy z serwisem ŚwiatPrzychodni.pl