Zabawki przeznaczone do sypialni

Niemal każdy związek dwojga dorosłych ludzi przeżywa swoje wzloty i upadki. W przypadku znajomości, w której jednym z elementów zażyłości jest seks, może zdarzyć się tak, iż atmosfera w sypialni się ochłodzi i zacznie odrobinę nużyć. Problem można rozwiązać na rozmaite sposoby, a jednym z dostępnych rozwiązań jest postawienie na poszerzenie grona zabaw, jakie pragniemy przeżyć z partnerem/partnerką w naszej alkowie.

Zmiany

O wiele więcej osób kupuje tego typu artykuły niż otwarcie mówi o tym. Na rynku Polskim, towar ten jeszcze nie całkiem pozbył się łatki „tabu” – stąd biorą się nasze, społecznie generowane, obawy przed dokonaniem zakupu takich zabawek. Problem ten dotyczy także zaburzonej umiejętności (zwłaszcza kobiet) precyzyjnego i dokładnego artykułowania swoich potrzeb seksualnych. Pomimo ochoty na spróbowanie czegoś nowego, hamuje je nabyty w procesie socjalizacji mechanizm wstydu tego typu pragnień. Mężczyzna z kolei okazuje się bardzo słabo domyślną stroną w związku, no i problem gotowy. Jak to zmienić? Otwarcie rozmawiać! Uprawiamy wspólnie seks, a jednak strach nas ogranicza jeśli dochodzi do tak trywialnej metody komunikacji jak rozmowa na temat seksu.

Urozmaicenie

Zabawki dla dorosłych mogą w tym wypadku okazać się strzałem w dziesiątkę. Nic tak jak gadżety o przeznaczeniu erotycznym nie budzi ciekawości i … uśmiechu. Nie należy się ich bać, uważać za coś złego czy nieodpowiedniego. Zakup może wiązać się ze skrępowaniem, więc (KLIK) zamów w Internecie. Plusem takiego rozwiązania jest dyskrecja zamówionej przesyłki i anonimowość w przeglądaniu dostępnego asortymentu.

Początek powinien być delikatny

Jest już po rozmowie. Osiągnęliście wspólnie pierwszy sukces, ale nie od dziś wiadomo, że najtrudniejsze w zmianach jest ich rozpoczęcie. By nabrać śmiałości i oswoić się z tematem zacznijcie od czegoś prostego. Świece do masażu i olejek zapachowy i dodatkowo rozgrzewający lub smakowy. Świetny sposób na rozgrzanie pieca namiętności nim włoży się do niego ciasto. Na następny ogień mogą pójść wszelkiego typu masażery o kształtach wszelakich, nawet nie sugerujących ich zastosowania. Erotyczny zestaw z grą, gdzie zdobędziemy dodatkowe gadżety jak np. pluszowe kajdanki, także powinien okazać się dobrym wyborem we wczesnej fazie poznawania świata doznań zmysłowych i siebie nawzajem (na nowo i bardziej intensywnie niż za pierwszym razem!). Warto wspomnieć także o kostce do gry losowo sugerującej nam którą część ciała partnera powinniśmy poddać naszym pieszczotą.

Coraz mniej niechcianej wulgarności

Branża erotyczna dostrzegłszy trend na asortyment, który wyróżnia się bardziej subtelnością niż ordynarnym nawiązaniem do tak intymnej sfery jaką jest seks, wyszła klientom naprzeciw. Wzornictwo tych artykułów ewoluowało, by bardziej efektywnie, a mniej wspomagając się wulgarną efektownością, sprostać wymaganiom osób zainteresowanych. Poza tym zadbanie o różnorodność odgrywa tu także ogromną rolę.

Zainteresowanie tematem to nic złego. Wejdźcie wspólnie na stronę internetową sklepu erotycznego, a może okaże się, iż skrywane przez was fantazje erotyczne znajda w końcu ujście w zakamarkach sypiali, i to za obopólną zgodą.

.

Artykuł powstał dzięki eksperckiej wiedzy sklepu internetowego swiat-doznan.pl