Zabawy choinkowe dla dzieci w Domu Kultury „Śródmieście”

Dom Kultury „Śródmieście” w Białymstoku przy ul. Jana Kilińskiego 13 serdecznie zaprasza najmłodszych na niezapomniane Zabawy Choinkowe, które odbędą się w trakcie ferii zimowych 2024.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 7-11 lat i odbędzie się w dwóch terminach do wyboru: 26 stycznia lub 2 lutego. Zabawy rozpoczną się o godzinie 17:00 i potrwają do 19:00. W programie przewidziano wiele atrakcji, które dostarczą radości i niezapomnianych wrażeń.

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w balu karnawałowym, rozwijać swoje umiejętności taneczne podczas tańców animacyjnych, bawić się w różnorodne gry oraz otrzymać odwiedzinę od samego Świętego Mikołaja, który dostarczy im prezenty.

Aby wziąć udział w Zabawach Choinkowych, wystarczy skorzystać z jednego z dwóch dostępnych terminów i zarejestrować się pod numerem telefonu 500 136 195 lub osobiście w sekretariacie Domu Kultury „Śródmieście”.

To niepowtarzalna okazja dla dzieci, aby spędzić czas w radosnej atmosferze, pełnej śmiechu i zabawy. Dom Kultury „Śródmieście” stworzył program, który zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale także wspólną integrację i radosne przeżycia podczas ferii zimowych.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Zabawach Choinkowych i wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil podczas ferii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.