Zanim staniesz na ślubnym kobiercu, odwiedź Podlaskie Targi Ślubne

W zasadzie każdy kto planuje wypowiedzieć sakramentalne „Tak” marzy o tym aby dzień, w którym się to stanie był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Pomóc w tym może właściwy dobór dostawców poszczególnych usług – fotografa, który uwieczni te niezwykłe chwile, zespołu, który zadba o właściwą atmosferę na parkiecie czy cukierni przygotowującej weselny, tradycyjny tort. Dlatego warto odwiedzić XIX Podlaskie Targi Ślubne, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, gdzie przyszłe pary młode będą mogły w jednym miejscu zapoznać się z ofertami wielu firm z branży weselnej.

To największa tego typu impreza w województwie podlaskim zorganizowana z myślą o przyszłych młodych parach. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 kwietnia w białostockich spodkach przy ulicy św. Rocha 14. W ubiegłych latach targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród wystawców i odwiedzających. Jak szacują organizatorzy przed rokiem imprezę odwiedziło kilka tysięcy gości i liczą, że teraz będzie podobnie.

Narzeczeni będą mieli niepowtarzalną okazję do tego, aby poznać najnowsze trendy ślubno – weselne i przy planowaniu tej wyjątkowej uroczystości skorzystać z rad specjalistów.

W „Spodkach” przyszli młodzi znajdą wszystko, co może być przydatne podczas planowania ceremonii. Nie zabraknie bogatych ofert salonów ślubnych, restauracji, hoteli, zakładów fotograficznych, filmowców. Podczas targów właściciele limuzyn będą prezentować swoje auta a przyszłe panny młode będą mogły skorzystać z rad kosmetyczek czy wizażystek. Przedstawiciele firm dekoratorskich i kwiaciarni podpowiedzą w sprawie wystroju zarówno kościoła jak i sali weselnej.

W czterech spodkach salony mody ślubnej przedstawią tegoroczne kolekcje sukien i garniturów oraz przeróżnych dodatków. Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują olśniewającą propozycję biżuterii ślubnej.  Będzie też okazja spotkać się i porozmawiać z didżejami i przedstawicielami muzycznych zespołów weselnych.

Co ciekawe wśród przebogatych, ślubnych ofert swoje stoisko będzie prezentować Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”. W ostatnim czasie ta słodka, lodowa przekąska cieszy się większą popularnością niż tradycyjne ciasta, ciasteczka czy torty. Lody tradycyjne już od kilku sezonów są hitem na rozmaitych imprezach i nie brakuje ich także na weselach. Dzieje się tak dlatego, że przysmaki proponowane przez „Lodziarzy” tworzone są na bazie znalezionego na strychu, przedwojennego przepisu babci na domowe lodowe specjały.

– Proponujemy naszym klientom coś nowego, niesztampowego. Deser lodowy, atrakcyjnie podany, który nie jest ciężkim, tortowym kremem, podczas takiej imprezy jak wesele cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje kolejnych fanów – mówi  Krzysztof Kuderewski, współwłaściciel Wytwórni Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” w Białymstoku.

Dodatkowym walorem, który powinien zachęcić przyszłych nowożeńców do umieszczenia lodów w menu jest to, że lody z Wytwórni są wykonane na bazie produktów najwyższej jakości i tylko z naturalnych składników.

– W naszych lodach próżno szukać konserwantów. Są zrobione z prawdziwego mleka, cukru, czekolady, warzyw i owoców –  zapewnia lodziarz.

Kolejny powód, aby weselne kołacze zastąpić lodami, to sposób ich serwowania. Wytwórnia Lodów Prawdziwych podczas imprez proponuje bowiem oryginalną rikszę, z której są podawane lodowe smakołyki.

– W krótkim czasie riksza jest wstanie przenieść się z imprezy w plenerze do wnętrza restauracji. Sprawdza się to w przypadkach nieprzewidywalnej pogody – dodaje Krzysztof Kuderewski.

Niedzielna impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 17.00. Za wstęp trzeba zapłacić jedyne 10 zł.