Zimowa promocja na Torze Białystok

Wydarzenie motoryzacyjne, zawody lub trening motosportowy na profesjonalnym obiekcie w bardzo atrakcyjnej cenie. Zimą Tor Białystok można wynająć na wyłączność za połowę ceny. To oferta szczególnie atrakcyjna dla firm czy grup.

Pasjonaci motoryzacji i motosportu, dealerzy motoryzacyjni, grupy organizujące zawody i treningi mają okazję zorganizować swoje wydarzenia w wyjątkowym miejscu ze znaczącą zniżką. Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadza zimową promocję na wynajem Toru Białystok. Od 1 grudnia 2020 r. z obiektu można korzystać za połowę ceny.

Wynajęcie całego toru na wyłączność w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) kosztuje 1 tys. zł za dzień lub 200 zł za godzinę. Inne stawki obowiązują w weekendy i dni świąteczne. Wynajęcie motoryzacyjnej areny w soboty, niedziele i święta kosztuje 2 tys. zł za dzień lub 400 zł za godzinę. To 50 % zniżki na standardowe ceny.

Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2021 r. Obiekt można rezerwować pod nr tel. 699 677 115 i adresem tor@bosir.bialystok.pl.

Z Toru Białystok mogą skorzystać także osoby, które nie mają prawa jazdy, ponieważ nie jest to droga publiczna. To miejsce do amatorskiej jazdy różnymi pojazdami. Tu, w bezpiecznych warunkach, można się szkolić i doskonalić technikę jazdy samochodem, motocyklem, gokartem. Aktualnie organizowane są tu sesje jazd samochodowych.

Tor Białystok to jedyny tego typu obiekt szkoleniowy w województwie podlaskim. To idealne miejsce do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru istnieją jezdnie łącznikowe, które umożliwiają dodatkowe kombinacje wyznaczenia tras jazdy. Obiekt ma nawierzchnię asfaltową, ok. 930 m długości głównej trasy i 10-12 m szerokości.

W najbliższą sobotę, 28 listopada 2020 r. organizowany jest Track Day, czyli jazdy samochodowe z elektronicznym pomiarem czasu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://miejskoaktywni.pl/s,tor-bialystok,70.html#/jazdy-z-elektronicznym-pomiarem-czasu–1778