Zmieniając siebie zmieniamy swój świat. Fotorelacja.

„Jestem nieidealna i w tej nieidealności jestem idealna” – powiedziała Ilona Felicjańska – modelka, II Miss Polski 1993 r, bizneswoman i pisarka w czasie konferencji “Coaching w rozwoju kobiety”, która odbyła się w białostockim Hotelu Podlasie.

Ilona Felicjańska była głównym gościem konferencji. Swoją szczerą opowieścią o trudnych przeżyciach poruszyła serca wielu pań. Słuchaczki niejednokrotnie ocierały łzy, kiedy celebrytka  nagrodzona za działalność charytatywną i inspirowanie kobiet wspominała o swoim uzależnieniu i wychodzeniu z niego, o byciu ofiarą i depresji. Udało się jej skutecznie „wyjść na prostą”, zaś swoimi doświadczeniami dzieli się  z innymi.


– Złe przeżycia są dobre, ponieważ prowadzą do dobrego – podkreślała zaznaczając, że teraz wie, że musiały się przydarzyć, by doprowadzić ją do obecnego miejsca.

– Zmieniając siebie zmieniamy swój świat. Nie uszczęśliwimy całego świata, zacznijmy więc od siebie – mówiła modelka.

Obok niej wystąpiły coacherki. Agnieszka Bezubik mówiła o poczuciu spełnienia powołując się na słowa Gandi „Człowiek często staje się tym, kim wierzy, że jest”.

Renata Wrona podkreśliła, że szczęście jest w każdej  z nas i tylko my mamy na nie wpływ. Iwona Kubiak mówiąc o zdradzie w życiu kobiety pytała, czy tęskniąc za zachowaniem partnera tak naprawdę nie tęsknimy za sobą i radziła odnaleźć w sobie kobietę. Kaja Kozłowska z kolei zadała pytanie: Czy masz odwagę być sobą i jak dbasz o swoją równowagę? Kolejna prelegentka, Katarzyna Prus, podjęła temat szacunku do samego siebie i przemiany zewnętrznej, której sama doświadczyła gubiąc sporo zbędnych kilogramów. Małgorzata Kosiniak mówiła o wyglądzie zewnętrznym i tym, że elegancja nie ma nic wspólnego z modą, zasobnym portfelem i dietą.

W czasie konferencji odbył się także pokaz kolekcji Karoliny Kruszewskiej. Nie zabrakło prezentów od sponsorów i wielu dobrych rad. Konferencję można podsumować słowami: efektywna, motywująca, inspirująca.