Zobacz, zaprojektuj, zamów – nowe studio planowania i zamówień IKEA już otwarte w Alfa Centrum Białystok

zobacz-zaprojektuj-zamow-nowe-studio-planowania-i-zamowien-ikea-juz-otwarte-w-alfa-centrum-bialystok-portal-dla-kobiet-kobiecy-bialystok

22 maja br. IKEA otworzyła swoje nowe miejsce spotkań z klientami w centrum Białegostoku. Nowy format IKEA w Alfa Centrum ma na celu inspirowanie i wspieranie mieszkańców w realizacji marzeń o funkcjonalnym i dobrze zaprojektowanym domu, oferując jeszcze wygodniejsze zakupy. Jest to pierwsze takie miejsce w województwie podlaskim, a zarazem kolejny krok IKEA w kierunku tworzenia bardziej dostępnych i przyjaznych doświadczeń zakupowych.

Innowacyjne Studio planowania i zamówień

Studio planowania i zamówień IKEA w Białymstoku jest już 12. tego typu lokalizacją w Polsce. To miejsce, gdzie klienci mogą zainspirować się aranżacjami wnętrz, skorzystać z usług projektowania wnętrz i planowania mebli systemowych, a także złożyć zamówienie z dostawą do domu lub do Punktu Odbioru Zamówień IKEA. Studia planowania i zamówień to istotny krok w rozwoju marki w środowisku omnikanałowej sprzedaży, umożliwiający klientom wybór najwygodniejszego miejsca, sposobu i czasu zakupów.

Co oferuje Studio planowania i zamówień IKEA?

W nowym Studiu planowania i zamówień IKEA klienci mogą spodziewać się profesjonalnej pomocy w zaprojektowaniu wymarzonej i funkcjonalnej przestrzeni. Mogą umówić się na sesję projektowania kuchni, pokoju, a nawet planowania szafy, szafek kuchennych czy systemu regałów. Studio wyposażone jest w inspirujące aranżacje kuchni, sypialni oraz kombinacji szaf. Klienci mogą również skorzystać z próbnika dostępnych frontów, blatów, uchwytów i wyposażenia wewnętrznego najpopularniejszych mebli modułowych IKEA: METOD, PAX i BESTA.

Podczas wizyty odwiedzający studio mogą liczyć na wsparcie projektantów IKEA, a także samodzielnie stworzyć projekt, korzystając ze specjalnie przygotowanych stanowisk.

Wygodne i dostępne rozwiązania

„Otwarcie Studia planowania i zamówień IKEA w Białymstoku stanowi istotny krok naprzód, umożliwiający oferowanie naszym klientom rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że połączenie eksperckiej wiedzy naszych specjalistów od asortymentu i planowania przestrzeni z inspirującymi aranżacjami pozwoli na stworzenie wielu wymarzonych kuchni, salonów czy sypialni, pokazując jednocześnie, że może to być doświadczenie łatwe i przystępne cenowo. W IKEA dążymy do oferowania starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych i dostępnych dla wielu mebli oraz akcesoriów domowych. Z radością informujemy, że od teraz będą one jeszcze łatwiej dostępne dla mieszkańców Białegostoku” – mówi Michał Brzeziński, Lider ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji Wielokanałowej ze sklepu IKEA na warszawskim Targówku.

Jak skorzystać z usług Studia?

Studio planowania i zamówień IKEA jest otwarte dla wszystkich odwiedzających bez konieczności rezerwowania spotkania. Jednak aby w pełni skorzystać ze wszystkich jego możliwości, warto wcześniej wybrać usługę i zarezerwować termin spotkania. Można to zrobić samodzielnie przez stronę internetową IKEA.pl, z pomocą konsultanta przez czat lub telefon (22 275 00 00), a także osobiście w studiu.

Sesje trwają od 30 minut do 90 minut, co pozwala na przejście przez wszystkie etapy projektowania – od określenia stylu i omówienia wymiarów, przez wybór mebli i akcesoriów, po pełną wizualizację. Oprócz przygotowania projektu, projektanci i projektantki IKEA oferują wsparcie w złożeniu zamówienia wraz z doborem usług, takich jak dostawa z wniesieniem do domu lub montaż. Usługi planowania kuchni, szafy, szafek i regałów są dostępne bez żadnych opłat, a usługa planowania pokoju kosztuje 129 zł.

Godziny otwarcia

Studio planowania i zamówień IKEA w Białymstoku jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białegostoku do odwiedzenia nowego Studia planowania i zamówień IKEA w Alfa Centrum, by zobaczyć, zaprojektować i zamówić wymarzone wnętrze z pomocą specjalistów IKEA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.