Zajęcia z Zumby dla kobiet


fot. Andrea Piacquadio, źródło Pexels

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na cykl 10 zajęć Zumby dla kobiet, które rozpoczną się we wtorek 11.04.2023 r..

Zumba – jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych.

ZUMBA to przede wszystkim dobra zabawa. Uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. Ta forma zajęć jest inna od pozostałych, inna motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale ciekawe kroki. Zumba jest zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

 

Miejsce realizacji: Studio Tańca Feniks, ul Poleska 85 Białystok

Warsztaty odbędą się w profesjonalnych salach tanecznych wyposażonych w parkiet taneczny, sprzęt muzyczny, lustra.

Zajęcia prowadzone będą przez Magdalenę Łukasik profesjonalnego, licencjonowanego instruktora Zumba Fitness z wieloletnim doświadczeniem i ogromną charyzmą.

 

Terminy – wtorki w godz. 17.20 – 18.20

11, 18, 25.04.2023 r.

9, 16, 23, 30.05.2023 r.

6, 13, 20.06.2023 r.

Osoby chętne proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego .

W polu UWAGI należy podać wiek uczestnika. Pomoże on w przygotowaniu programu zajęć.