Jaki prezent na 40 urodziny dla mężczyzny i kobiety

Podpowiadamy jaki prezent warto wybrać na 40 urodziny. Ekspert radzi.

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy czas w którym wiele osób analizuje swoje dotychczasowe osiągnięcia.  Jednak osoby, które posiadają już spory majątek oraz wszystko co potrzebne do szczęścia materialnego i uczuciowego trudno zaskoczyć. Podpowiadamy jaki prezent wybrać dla osoby w wieku 40 lat. Przeanalizowaliśmy najlepsze możliwości zarówno uniwersalne, jak również te bardziej kreatywne.

Jaki prezent wybrać dla osoby w wieku 40 lat?

Szukając prezentu na 40 urodziny powinniśmy kierować się określonymi kryteriami. Znając dobrze solenizanta jesteśmy w stanie bardziej dopasować prezent. Jeśli chcesz kupić coś wyjątkowego to odrzuć galerie handlowe, w których czterdziestolatek na pewno widział już prawie wszystko.  Jaki powinien być prezent dla osoby w wieku czterdziestu lat?

  • pomysłowy – jedna z najważniejszych cech prezentu. Nie ważne jaki charakter ma obdarowywana osoba, na pewno doceni Twoją pomysłowość.  Zadbaj o to, aby prezent przyniósł dużo uśmiechu. Dobrym pomysłem będzie voucher na ciekawy event np. jedzenie w ciemności lub mała wycieczka w góry. Oczywiście prezent na 40 urodziny, może być też budżetowy jak kubek z wizerunkiem danej osoby.
  • przydatny – prezent powinien być przydatny. Zdecydowanie takie prezenty się najlepiej sprawdzają. Najbardziej popularnymi przydatnymi prezentami będą ubrania np. śmieszne koszulki lub sprzęt elektroniczny. Wbrew pozorom prezent elektroniczny nie musi być drogi, ponieważ bardzo przydatny dyktafon można kupić już za około 100 zł.
  • śmieszny – prezent dla 40 latka/ki powinien być śmieszny to kolejna cecha, która gwarantuje że Twój prezent będzie udany.  Masz wiele opcji do wyboru od śmiesznych gadżetów jak kaczuszka do kąpania po sztuczne erotyczne elementy.  Dużo ciekawych alternatyw znajdziesz też w tak zwanych sklepach „do 5 zł”.
  • unikalny – dzięki unikalności Twój prezent będzie wyjątkowy. Obdarowana osoba na długi czas zapamięta upominek z myślą o Tobie. Unikalność możemy podzielić na wiele rodzajów. Może być  to np. unikalny model telefonu czy unikalny zegarek z unikalnymi inicjałami. Pomysłów jest na prawdę bardzo dużo.

Kreatywna okładka – pomysł na wyjątkowy prezent

Bardzo ciekawym pomysłem może być wybranie kreatywnej okładki. Na czym to polega? Dostarczamy zdjęcie osoby, która obchodzi 40 urodziny. Następnym krokiem jest wybranie interesującego nas magazynu, zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Większość sklepów internetowych pozwala na konfigurację w takich magazynach jak: Forbs, Voge, Newswek oraz wielu innych propozycjach.

Prezent na 40 urodziny – TOP 5 propozycji

  • Kreatywna okładka w dowolnej konfiguracji
  • Dyktafon do robienia notatek służbowych
  • Gadżety samochodowe ( w przypadku mężczyzn)
  • Ubrania ( dla kobiet)

Podsumowanie

Myślimy, że uda Ci się znaleźć wymarzony prezent. Dzięki naszym poradom będziesz miał większą szansę na wybranie wymarzonego prezentu na 40 urodziny. Pamiętaj, że najważniejszym elementem udanego prezentu to jego pomysłowość a nie cena. Często bardziej osobiste prezenty przypadną do gustu osobie obdarowanej. Napisz w komentarzu swoje pomysły na najciekawsze prezenty.

źródło: Sklep z prezentami na 40 urodziny Kreatywna Okładka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.