Kino Kobiet -wieczór pełen rozrywki i inspiracji dla wszystkich Pań! #KONKURS

kino kobiet białystok helios portal dla kobiet kobiecy białystok

fot. Helios

Czy jest coś lepszego niż wieczór spędzony w kinie z babskim towarzystwem, wypełniony śmiechem, modowymi nowinkami i atrakcjami? Dla wszystkich pań poszukujących wyjątkowego relaksu i inspiracji, zapraszamy na kolejny pokaz Kina Kobiet! Już 24 kwietnia czeka nas wieczór pełen humoru i niezapomnianych wrażeń!

Film wieczoru: „Latanie dla początkujących”

Przygotujcie się na prawdziwą dawkę komedii! „Latanie dla początkujących” to historia grupy nieznajomych, którzy podejmują wyzwanie stawienia czoła swoim lękom przed lataniem. Ich przygoda kulminuje w lotniczej podróży z Londynu na Islandię, która, jak można się spodziewać, nie przebiega tak, jakby sobie tego życzyli. Czekają was emocje na każdym kroku!

Motyw wieczoru: stroje stewardessy

W tym miesiącu proponujemy Wam ubranie się w stroje stewardessy! Walizka elementem obowiązkowym – niech wieczór zacznie się od kreatywnych stylizacji!

Atrakcje wieczoru

Nie tylko film zapewni Wam świetną zabawę! Przed seansem filmowym czekać będą liczne atrakcje:

  • Modowe trendy i nowinki kosmetyczne: Dla tych, które kochają modę i chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami, przygotowaliśmy prezentację nowości kosmetycznych i modowych.
  • Zdrowie i dobre samopoczucie: Specjaliści z Centrum Zdrowia Psychicznego NT-MED będą dostępni na holu, aby udzielić porad i odpowiedzieć na Wasze pytania związane ze zdrowiem psychicznym.
  • Wyjątkowe nagrody: Nasze partnerki sieciowe ufundowały fantastyczne nagrody, w tym zestawy kosmetyków, książki oraz herbaty. Każda Pani otrzyma także mieszankę do wypieku chleba, dzięki uprzejmości Podlaskich Zakładów Zbożowych S.A. w Białymstoku.

Przekąski i napoje

Oczywiście, nie może zabraknąć również pysznych przekąsek i napojów! Jack Sparrow Bar & Restaurant zadba o Wasz komfort podczas seansu, oferując wytrawne i słodkie przekąski w postaci Finger Food.

Dołącz do wydarzenia!

Zapraszamy wszystkie Panie na wieczór pełen rozrywki, inspiracji i wspólnych emocji! Śledźcie nasz profil na Facebooku, Instagramie oraz odwiedzajcie naszą stronę internetową, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o zbliżających się pokazach Kina Kobiet. Niech każdy wieczór spędzony z nami będzie wyjątkowy i niezapomniany!

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Alfa oraz Jurowiecka na seans wyjątkowo o godz.. 18:00.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – kwiecień 2024.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 3.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 23 kwietnia do godz. 17:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.