"Napis" w Teatrze Dramatycznym

Od 19 marca zapraszamy do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na spektakl  reżyserii Julii Mark pt. „Napis”.

O spektaklu:

W porządnym domu, u porządnych obywateli któregoś dnia w windzie pojawia się napis. Napis jest obraźliwy. W dodatku dotyczy jednego z nich i nie wiadomo, kto jest jego autorem. Błahe zdarzenie urasta do prawdziwego skandalu, a bohaterowie – z pozoru dobrze ułożeni i spokojni– odsłaniają swoją prawdziwą twarz.

Czarna komedia jednego z najznakomitszych francuskich dramatopisarzy, obsypana nagrodami i z powodzeniem wystawiana na wielu scenach w Polsce i Europie, a do tego doskonali białostoccy aktorzy to musi być przepis na doskonały wieczór!

 

Reżyseria, opracowanie muzyczne, scenografia ikostiumy: Julia Mark

Obsada: Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Agnieszka Możejko-Szekowska, Monika Zaborska-Wróblewska, Bernard Bania, Miłosz Pietruski (gościnnie), Sławomir Popławski.

Spektakl w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych

Spektakl dla osób powyżej 16 roku życia.

Spektakl można obejrzeć:

Premiera: 19 marca 2016 r.

Scena: mała

Ceny biletów:
– premiera – 40 zł
– bilet normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł (przysługuje również od zakupu 20 lub więcej biletów)
– bilet studencki – 15 zł

Czas trwania:  90 minut

 


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fnapis-w-teatrze-dramatycznym%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14