Wiosenne inspiracje na scenie Teatru Dramatycznego


"Szwagierki" fot. Bartek Warzecha

Teatr Dramatyczny serwuje bogaty repertuar na marzec i kwiecień, zapraszając widzów do odkrywania nowych dzieł oraz powrotu do klasycznych produkcji. Znajdą się tu zarówno najnowsze przedstawienia, jak i uwielbiane przez publiczność tytuły, które zachwycą zarówno miłośników dramatu, jak i komedii.

„Szwagierki” i „Posprzątane” na czele nowości

Już 16 i 17 marca oraz 13 i 14 kwietnia, o godzinie 19:00, w Auli Wydziału Nauk o Edukacji UwB, zobaczymy najnowszą produkcję Teatru Dramatycznego – „Szwagierki” w reżyserii Michała Znanieckiego. To esencja humoru i muzyki, poruszająca codzienne tematy i marzenia kobiet w zabawny sposób.

„Szwagierki” to spektakl, który w przemiłej atmosferze i rytmicznych dźwiękach zaprasza widzów do świata skomplikowanych relacji rodzinnych, gdzie niespodziewane wydarzenia zaskakują, bawiąc i wzruszając jednocześnie. Świetna reżyseria i doskonale dobrany zespół aktorski sprawiają, że ta historia nabiera życia, kipiąc humorem i emocjami.

„Zapiski Oficera Armii Czerwonej” fot. Bartek Warzecha

Klasyczna klasyka – „Zapiski Oficera Armii Czerwonej”

Nie można pominąć również „Zapisków Oficera Armii Czerwonej”, które 16 i 17 marca o godz. 16:00 w Uniwersyteckim Centrum Kultury, przeniosą widzów w świat pogodzonych z rzeczywistością marzeń i propagandy. To historia niezwykłego człowieka, którego losy trzeba poznać.

„Zapiski Oficera Armii Czerwonej” to opowieść pełna dramatyzmu i refleksji, ukazująca skomplikowaną rzeczywistość lat 50. XX wieku. Głęboko zbudowane postaci i wartka akcja przyciągają uwagę od pierwszej sceny, a mistrzowska gra aktorska przenosi widza w odległe czasy, gdzie walka o przetrwanie była jedynym celem.

„Chłopcy” fot. Bartek Warzecha

Humor i emocje – „Chłopcy” oraz „Boeing, Boeing”

Marzec to także czas na spektakle jak „Chłopcy”, których przygody i humor wypełnią Kin Ton 23 i 24 marca o godz. 18:00. Przenosząc się w świat szpitala opieki, gdzie zaklęte życie powraca do dawnych emocji i humorystycznych sytuacji, widzowie będą mieli okazję do pełnego rozśmieszania się i wczucia się w rolę bohaterów.

A także w kwietniu – „Boeing, Boeing”, który 27 i 28 kwietnia o godz. 19:00 zabierze nas w świat nieoczekiwanych zwrotów akcji i miłosnych perypetii. To historia, która w niebanalny sposób miesza wątki komedii z elementami romansu, sprawiając, że widzowie doświadczą pełnej gamy emocji i rozrywki.

„Wszystko w rodzinie” fot. Bartek Warzecha

Ponowne odkrycie klasyki – „Wszystko w rodzinie”

W kwietniu powracamy do „Wszystkiego w Rodzinie”, gdzie szalona fabuła i niezwykłe wydarzenia sprawią, że 6 i 7 kwietnia o godz. 19:30 w Kinie Ton, będziemy świadkami prawdziwej komediowej burzy.

„Motyle są wolne” fot. Bartek Warzecha

Dla młodzieży i romantyków

Teatr Dramatyczny nie zapomina również o młodszych widzach. W kwietniu zaprasza na adaptację „Makbeta” i romantyczną historię „Motyle są Wolne”, które wprowadzą ich w świat emocji, refleksji i przygód.

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w świat teatralnych emocji i doświadczyć niezapomnianych chwil w Teatrze Dramatycznym. Bilety już w sprzedaży – niech wiosenne wieczory staną się wyjątkowymi przeżyciami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.