Niepłodność da się leczyć

Myślisz o założeniu rodziny? Masz problem z zajściem w ciążę? A może już leczysz się z powodu niepłodności? Jeśli tak, koniecznie musisz przyjść na spotkanie dla par „MIŁOŚĆ SEX NIEPŁODNOŚĆ”, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, w Klinice Kriobank w Białymstoku.

Dwoje ludzi kocha się i chce mieć dziecko. Nie wychodzi. Wtedy często zaczyna się dramat. Presja bliskich, trudna diagnostyka, bolesne leczenie, wzajemne obwinianie się. Permanentny stres i skrajne emocje: od nadziei, rozczarowania po rozpacz.

Już 25 kwietnia br. w Klinice Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo przy ul. Stołecznej 11 w Białymstoku odbędzie się bezpłatne spotkanie dla pacjentów leczących się z powodu niepłodności. To kolejny etap akcji społecznej „Oswoić niepłodność” zorganizowanej z okazji 25-lecia istnienia Kliniki.

W tym dniu zaplanowano wykłady:

„Jak niepłodność wpływa na życie seksualne” – prof. Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog;

„Leczenie niepłodności – co może pójść nie tak” – prof. Waldemar Kuczyński, specjalista ginekologii i położnictwa, ministerialny ekspert;

„Czy można nie stracić nadziei? Radzenie sobie z niepowodzeniami na drodze leczenia niepłodności” – Dorota Gawlikowska, psycholog specjalizujący się w zakresie psychologicznych aspektów leczenia niepłodności;

„Laboratorium embriologiczne bez tajemnic” – dr n. biolog. Piotr Sieczyński, embriolog, Klinika Kriobank.

Podczas spotkania można będzie skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich u prof. Waldemara Kuczyńskiego. Odbędą się także warsztaty refleksologiczne „Poznaj mapę swoich stóp”.

 

Data: 25.04.2015 r., godz. 11:00

MiejsceKlinikae Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo przy ul. Stołecznej 11 w Białymstoku

Wstęp: Spotkanie jest bezpłatne dla wszystkich pacjentów, nie tylko leczących się w Klinice Kriobank.

Zapisy pod nr tel. (85) 744 13 78 lub 669 995 666 i pod mailem: klinikakriobank@gmail.com