Piknik na pożegnanie lata na Dojlidach

Piknik, to kolejna propozycja na spędzenie sobotniego popołudnia wraz z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Na Dojlidach Górnych odbędzie się piknik rodzinny, na który zaprasza prezydent Białegostoku i rada osiedla.

Festyn na pożegnanie lata odbędzie się w sobotę (15 września) na boisku szkolnym (SP nr 52) przy ul. Dojlidy Górne 48. Będzie to piknik dla mieszkańców miasta organizowany przez Urząd Miejski oraz Radę Osiedla Dojlidy Górne. Ciekawych atrakcji na pewno nie zabraknie. Dostępne będą m.in. zabawki dmuchane, gry i konkursy z nagrodami, muzyka i tańce. Organizatorzy zaplanowali poczęstunek (wata cukrowa i zakręcone ziemniaki na patyku). Warto zarezerwować sobie czas i wybrać się na to wydarzenie (w godz. 11.00-17.00).

– Zapraszam serdecznie mieszkańców Białegostoku do udziału w tym osiedlowym spotkaniuTo dobra okazja do weekendowego wypoczynku – mówi prezydent Tadeusz Truskolaski. –W sobotę można wybrać się na piknik na Dojlidach Górnych, a w niedzielę na Planty, na Białostocki Festyn Obywatelski. Korzystajmy jak najlepiej z pięknych, jesiennych dni.

Białostocki Festyn Obywatelski odbędzie się 16 września w Parku Planty. W godz. 13.00-19.00 nie zabraknie propozycji dla białostoczan w różnym wieku (np. gier, konkursów). Będzie można m.in. potańczyć przy muzyce granej na żywo, wystąpi Live Orkiestra. Na festynie zostaną zorganizowane stoiska Budżetu Obywatelskiego 2019 oraz organizacji pozarządowych.

Kamila Bogacewicz /UMB


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fpiknik-na-pozegnanie-lata-na-dojlidach%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.