Baby and Mam partnerem warsztatów Mama Wie skierowanych dla kobiet w ciąży

10.03.2019 ruszyła wiosenna edycja warsztatów „Mama Wie” skierowanych do kobiet w ciąży. Poruszone zostają tematy między innymi z zakresu fizjoterapii, rozwoju dziecka, bezpieczeństwa, jakości. Spotkania odbędą się w 12 miastach w całej Polsce. Partnerem tej edycji jest Baby and Mam – sklep internetowy z Białegostoku oferujący w pełni bezpieczne akcesoriami dla dzieci i niemowląt.

Spotkanie w Białymstoku odbędzie się 13.04.2019 w hotelu Ibis. Gościem specjalnym będzie znany i ceniony fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski. Warsztaty to też możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami, które oferują bezpieczne i sprawdzone produkty dla dzieci.

Zapraszamy na spotkanie, na którym poza bezcenną wiedzą będzie można nabyć oferowane przez www.babyandmam.pl produkty. Nie są one dostępne w sklepach sieciowych. Pochodzą od polskich producentów i są w pełni bezpieczne dla dzieci od pierwszych dni życia.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na www.babyandmam.pl w zakładce BLOG.

Autor: Baby and Mam

Baby and Mam to sklep internetowy z artykułami dla dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty są bezpieczne dla dzieci. Wspieramy polskich producentów i inicjatywy oraz wydarzenia związane z macierzyństwem.

www.babyandmam.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.