WYRZEŹBIĆ CIAŁO. IDZIE WIOSNA, i LATO, czas zacząć…

Myślisz o wiośnie, a ciepło powoli wlewa się w twoje ciało. Chwytasz promienie słońca… Warto w tym czasie podarować sobie coś dobrego i przyjemnego, dla ciała. Od zawsze ciało było, i jest nadal, obiektem troski. I bynajmniej nie z próżności, ale z chęci dobrego samopoczucia, sprawnego poruszania się, gracji ruchu i wyglądu. Choćby w białym podkoszulku i dżinsach, nie wspominając o wyszukanych kreacjach czy kostiumie plażowym. W takim ciele i zdrowie odnajduje się. Powrót do natury i dążenie do harmonii poprzez własną pracą z ciałem stają się sposobem, aby to osiągnąć. Naturalny lifting ciała? Dla gracji, dynamiki i urody? Tak! Dla siebie…i udanych wakacji!

Zaczynamy…

Trening wg metody Benity Cantieni, zapewnia siłę, energię i zwinność w życiu codziennym i sportowym. Jest rekomendowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.
To trening dla wyprostowanej postawy, dynamicznego ruchu z siły mięśni głębokich, jak i wyrzeźbionego ciała. Wzmacnia muskulaturę ciała w sposób wyraźny i zauważalny. Prostuje to, co tego wymaga. Przywraca naturalne wzorce ruchu w każdym momencie. Uwalnia od bólu, między innymi kręgosłupa i stawów.

Jak działa?

CANTIENICA®-trening rozpoczyna cały proces od ustawienia miednicy i aktywacji mięśni dna miednicy. Uzyskane sprzężenie w naprężeniu mięśni głębokich ustawia i dynamizuje ciało, oraz kreuje prawidłowy ruch. W tym dobrym ruchu wyzwolisz, poznasz i wyrzeźbisz swoje ciało. Obudzi się świadomość ciała. Pojawi gracja, w ciele pozbawionym przeciążeń, bólu. W ciele sprawnym, sprężystym…w wyprostowanym chodzie! Na przykład brzegiem morza…czy po prostu ulicą, w domu, biurze, parku…zawsze!

Zawsze aktywne dno miednicy?

Metoda CANTIENICA® jest kluczem do pozbycia się wyzwań w ciele i wejścia w świat zdrowych nawyków aktywności. W różnych sytuacjach życiowych. Tych podstawowych, jak siadanie, wstawanie, chodzenie, stanie itd, jak i każdej innej aktywności, również wyczynowej, sportowej, ale i rekreacyjnej. Prawidłowy ruch w ciągu dnia czy innych zajęć sportowych pozwala uniknąć kontuzji, przeciążenia stawów. Taki ruch jest miłym prezentem dla ciała i samopoczucia, nieustającym treningiem mięśni głębokich na co dzień. To one nadają ciału kształt i dynamikę. Ćwiczyć można nad brzegiem jeziora, leżąc na plaży. Bo ćwiczysz subtelnie, w uważności…aktywując dno miednicy!

Zdrowie w zdrowym ciele.

To jest gimnastyka profilaktyczna i terapeutyczna. Zyskać można sprawność i zdrowie w obrębie miednicy, jak i całego ciała. Aktywność fizyczna jest często tym brakującym elementem, a jakże ważnym. Warto podjąć pracę z ciałem, aby z uśmiechem odczuwać kaprysy wiosny, podróże lata…ciesząc się sobą i zdrowiem w zdrowym ciele.

Jak to zrobić?

Białystok, Warsztat treningowy CANTIENICA®, „Wyrzeźbić ciało. Idzie lato, czas zacząć…”,
16 marca 2019,  godzina 11.00 – 13.30, w miejscu Artea, ul. Zwycięstwa 10, lok. 106

Spotkania dwugodzinne co dwa tygodnie.
Ilość miejsc ograniczona. Trening w małych grupach, do 10 osób.

Aby zapisać się, kontakt: 501 127 111

Jolanta Czajka
Certyfikowany Instruktor CANTIENICA®-Trening Dna Miednicy i Program Power

Autor: Jolanta Czajka

Certyfikowany Instruktor CANTIENICA®-Trening Dna Miednicy i Program Power. Moje życie, od kiedy pamiętam, było niezwykłe. Słuchałam intuicji i serca. Wiem, że budziłam się najpierw dla siebie, po to, aby móc dzielić się tym, co otrzymałam. I tak pojawiła się na mojej drodze metoda CANTIENICA®. I

www.facebook.com/CANTIENICA.Instruktor111

501 127 111

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.