Warsztaty twórczego działania z Brave Kids

Od 23 czerwca do 8 lipca 2018 w Białymstoku spotkają się artystyczne grupy dziecięce z kilku krajów świata, by wspólnie uczyć się i tworzyć!

Młodzi artyści uczestniczyć będą w ciągu dnia w warsztatach artystycznych opartych na zasadzie „dzieci uczą dzieci” a poranki i wieczory spędzą u rodzin goszczących, które przybliżą im polską kulturę. 

Organizatorzy akcji z Białegostoku zapraszają na wspólne twórcze działanie 12 marca o godzinie 18:00. W czasie spotkania duzi i mali wspólnie będą wykonywać biżuterię i ozdoby z bawełnianych materiałów.

W trakcie spotkania wolontariusze opowiedzą o szczegółach projektu BRAVE KIDS!

Spotkanie odbędzie się w Kawiarni „W Starym Kinie” przy ulicy Św Rocha 23.

Zostań rodziną goszczącą, wolontariuszem, sponsorem lub widzem spektakli Międzynarodowego Projektu Edukacyjno-Artystycznego Brave Kids!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej/ugościć dzieci lub/i ich lidera wyślij maila na adres: bravekids.bialystok@bravefestival.pl, wolontariusze umówią się na spotkanie i opowiedzą ci o projekcie.

Więcej informacji znajdziecie na: www.bravekids.eu


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fwarsztaty-tworczego-dzialania-z-brave-kids%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /kobiecybialystok/wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.