15 lat kina Helios Alfa w Białymstoku

W najbliższą niedzielę 15 października odbędą się 15 urodziny kina Helios w Galerii Alfa.  Kino przygotowało wiele niespodzianek dla małych kinomanów i dorosłych sympatyków kina. Bilety w tym dniu będą w specjalnej, obniżonej cenie i jak przystało na prawdziwe urodziny – odwiedzającym serwowany będzie pyszny tort.

Kina Helios na stałe wpisały się w kulturalno-rozrywkową mapę Białegostoku. Dla wielu białostoczan zakupy i kino to podstawowy scenariusz na spędzenie wolnego czasu. Helios w Galerii Alfa w najbliższą niedzielę (15.10) świętuje 15-lecie istnienia. Będzie tort, specjalna cena biletów, mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.  

W urodzinową niedzielę na wielkim ekranie królować będzie premierowy ,,Psi Patrol: wielki film’’. Z kolei na holu będzie można spotkać wielkie maskotki Skye i Chase, które z chęcią przybiją piątkę i zapozują do zdjęcia z każdym dzieckiem. Sympatyczne psy z supermocami to ulubieńcy dziecięcej publiczności. Na tym nie koniec atrakcji. Na najmłodszych widzów będzie czekało balonowe zoo, stoisko z brokatowymi tatuażami, dziewczynki z pewnością skorzystają z szansy na kolorowe warkoczyki. Będzie można ułożyć magnetyczne klocki w rozmiarze XXL oraz zobaczyć …chodzące szczudła. Dzieci będą mogły również rozsmakować się w prawdziwej cukrowej wacie oraz poczuć odrobinę adrenaliny w kuli bumber ball. Dopełnieniem atrakcji będzie występ magika – Damiana Karlińskiego.  

 W urodziny kina warto skorzystać z niższej ceny biletów i wybrać się na premierowy pokaz ,,Chłopów’’. Film – na podstawie powieści nagrodzonej literacką nagrodą Nobla – jest polskim kandydatem do Oscara. Produkcja została zrealizowana w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – ,,Twój Vincent’’.  Przed wybranymi seansami  i na dorosłych widzów czekają szybkie quizy filmowe z nagrodami. Do zdobycia porcelanowe kubki i filiżanki, vouchery do lokalnej pizzerii czy biżuteria. 

Kino Helios w białostockiej Alfie od 15 lat dostarcza rozrywki, wzruszeń, emocji. Jest miejscem rodzinnych spotkań, spontanicznych wyjść z przyjaciółmi czy pierwszych randek. Oferuje widzom różnorodny repertuar i bogatą ofertą seansów specjalnych, takich jak: Kino Konesera, Kino Kobiet, Helios na Scenie czy Kultura Dostępna.   

15. urodziny zobowiązują. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych i tych starszych kinomanów. Widzowie będzie mieli też okazję skosztować urodzinowego tortu. Warto zatem wybrać się w najbliższą niedzielę do Galerii Alfa i świętować piętnastolecie Heliosa. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.