Jak żyć z sensem i w równowadze nie mając świadomości co jest naprawdę ważne w Twoim życiu?

2 czerwca odbędzie się III spotkanie cyklu Work-life balance, które poprowadzi Monika Kliber -trener, coach rozwoju osobistego. Tym razem temat szczególnie ważny – jak żyć z sensem i w równowadze nie mając świadomości co jest naprawdę ważne w Twoim życiu?
Powszechne jest przekonanie, że zdrowie jest najważniejsze. Skoro tak, dlaczego tylko część ludzi dba o aktywność, ruch, zdrowe żywienie?

Bardzo często wierzymy w wartości, które przekazywali nam babcie, rodzice, szef czy znajomi. A rzadziej zadajemy sobie pytanie: Co jest MOJĄ największą wartością? W co wierzę? Czym się kieruję dokonując wyborów?

My móc zadbać o równowagę w swoim życiu warto sprawdzić czy to co robisz na co dzień jest w zgodzie z Twoimi prawdziwymi wartościami i potrzebami. Czy przyglądałeś się dotąd swoim prawdziwym wartościom i potrzebom?

Temu tematowi poświęcimy czas i zaangażowanie podczas warsztatu 2 czerwca o godz. 17.30.

Podczas tego spotkania dowiesz się, dlaczego świadomość tego co dla Ciebie naprawdę ważne i życie w zgodzie z wartościami jest potrzebne dla poczucia równowagi i spójności. Zdiagnozujesz bądź zredefiniujesz swoje życiowe wartości. Przyjrzysz się ich obecności w Twoim codziennym funkcjonowaniu.

Podczas warsztatów stworzymy przestrzeń do zatrzymania się i przyjrzenia się Twojej codzienności przez pryzmat równowagi, balansu, integracji i spójności Twoich różnych życiowych ról oraz potrzeb.
Jeśli szukasz miejsca, gdzie dostaniesz garść złotych rad, obietnic i recept w otoczeniu show, to to spotkanie nie spełni Twoich oczekiwań.
Jeśli zaś chcesz dać sobie chwilę na przyjrzenie się sobie, swoim potrzebom, spojrzeć na swoje funkcjonowanie w codzienności z innej perspektywy, w bezpiecznym gronie życzliwych osób to spotkanie jest dla Ciebie..

Kolejne spotkania cyklu:

16.06.16 r. – MOJE ŻYCIOWE ROLE. Nazwiesz swoje życiowe role oraz określisz relacje jakie między nimi zachodzą. Nadasz znaczenie poszczególnych ról dla funkcjonowania w równowadze.
30.06.16 r. – PIERWSZY KROK W DZIAŁANIU. Podczas tego spotkania określisz priorytety w drodze do równowagi, realny cel oraz stworzysz wstępny plan zbliżenia się do równowagi.

WARSZTATY POPROWADZI:
Monika Kliber– Certyfikowany Coach i Trener rozwoju osobistego.
Już ponad 10 lat współpracuje z Klientami w drodze ich rozwoju osobistego. Pracując w międzynarodowych korporacjach w obszarze szeroko rozumianego HR-u, czyli m.in. szkoleń, rekrutacji, relacji pracowniczych doświadczała wielu sytuacji, które pomagały mi poznać ludzką naturę. Obecnie wspiera menadżerów w rozwijaniu ich potencjału, właścicieli firm w odwadze rozwijania biznesów, ale również osoby prywatne, które decydują się na zmiany w ich codziennym funkcjonowaniu. Prowadzi warsztaty z  zakresu umiejętności menadżerskich, komunikacji, intrapersonalnych, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe, których uczestnikami są głównie osoby, które dążą do równowagi i spójności w codziennym funkcjonowaniu. Balansu pomiędzy spełnianiem własnych potrzeb i interesów a zaspokajaniem potrzeb i interesów innych. Szukają równowagi pomiędzy nadmiarem a niedosytem, intensywnością a stagnacją. Chcą osiągnąć bądź odzyskać równowagę w różnych obszarach swojego życia. Jest również wicekanclerzem Loży Kobiet działającej przy Podlaskim Klubie Biznesu. Takie doświadczenie daje jej solidne podstawy do tego by móc dzielić się nim z innymi.
Prywatnie jest mamą 3 letniej Hani i żoną. Lubi przebywać na zielonym, podróżować, biegać i ćwiczyć fitness, czytać książki i jeść sushi. Niektórzy mówią, że jest szczęściarą, bo robi zawodowo to co kocha :).

WARTOŚĆ INWESTYCJI:
Cena udziału w pojedynczym warsztacie to 50 zł
Decydując się na udział we wszystkich warsztatach zamiast 250 zł zapłacisz 200 zł!
Cena obejmuje uczestnictwo w warsztatach oraz wsparcie pomiędzy warsztatami w grupie na facebooku.

Zapisy: kontakt@monikakliber.com lub pod numer tel. 507115888.