Festiwal Boss

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Studenckie Forum Business Centre Club. Odbędzie się on 2 i 3 kwietnia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.  Wspaniałe grono sześciu gentlemanów dostarczy dawkę wiedzy, która z pewnością zaprocentuje.

Wydarzenie to aktywizuje młodych ludzi do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes. Jest to platforma łącząca świat biznesu ze światem studenckim.

Sukces w biznesie jest składową wielu czynników: marketingu, zarządzania, wiedzy i odczytywania potrzeb klienta.  Aby stać się rekinem biznesu, nie ma drogi na skróty. Jednakże odnalezienie osób, którym już to się udało, umożliwia nam samodoskonalenie i ustalenie własnego planu działania.

Chcesz dowiedzieć się m.in.: jak czytać klienta, w jaki sposób sprzedawać i generować leady w social mediach, bądź po prostu chcesz odnieść sukces i mieć na koncie sześć zer? Przyjdź na XVI edycję jednego z największych biznesowych wydarzeń w Polsce – Festiwal BOSS.

Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz 250 prelegentów, którzy spotykają się w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Festiwal odbywa się na przełomie marca i kwietnia na niemal 40 uczelniach wyższych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

Program:

WTOREK 2.04.2019r
16:35 – Sylwester Mariusz Pilipczuk “Jak czytać klienta ?”
17:25 – Paweł Paszkowski “Szansa na szybki zysk czy ciężka praca? Jak efektywnie zbudować własny e-commerce.”
18:40 – Konrad Schinske “Are you ready for success ?”
Link do biletów 👉 http://bit.ly/bilety_wtorek

ŚRODA 3.04.2019r.
16:35 – Oskar Irzyk “Od zera do milionera.”
18:15 –  Jan Jankowski “Sprzedaż i generowanie leadów za pomocą mediów społecznościowych.”
19:35 – Maciej Aniserowicz “Marzenie przedsiębiorcy: to ja mam biznes, a nie biznes mnie.”
Link do biletów 👉 http://bit.ly/bilety_środa