A może trąbka? #BEZPŁATNE warsztaty w WOAKu

15 września (czwartek), każdy kto chce nauczyć się grać na trąbce albo też rozwinąć swoje umiejętności może zapisać się na darmowe warsztaty. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza wszystkich zainteresowanych na  spotkanie do Spodków WOAK przy ul. Św. Rocha 14, o godz. 17.00.

Warsztaty gry na trąbce prowadzi instruktor  WOAK Andrzej Pietraszko, lider zespołów Classic Trumpet Quartet, Andreas Band i Folk Brothers. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a program warsztatów będzie  dostosowany do umiejętności i zainteresowań uczestników.

„W ubiegłym roku warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę – mówi dyrektor WOAK Cezary Mielko – Ofertę skierowaliśmy zarówno do osób chcących nauczyć się grać na tym instrumencie, jak i już grających. Okazało się, że chętnych do wspólnego muzykowania nie brakowało. Liczymy że i teraz będzie podobnie”

Efekty pracy młodych trębaczy można było zobaczyć w czerwcu  podczas koncertu wieńczącego  kilkumiesięczny cykl zajęć. „Dla wielu młodych było to ogromne przeżycie – mówi instruktor Andrzej Pietraszko – w końcu nie zawsze zdarza się okazja by zaprezentować się na prawdziwej scenie”.

Pytania można kierować do Działu Muzyczno-Teatralnego WOAK
muzyka@woak.bialystok.pl , tel./fax 85 744-63-13