Alpaka, szynszyl, owca. Niecodzienni goście w kinie Helios

W niedzielę (25.02) kolejna odsłona Filmowych Poranków w białostockich Heliosach. Na najmłodszych kinomanów czeka zestaw bajek o przygodach małej lokomotywy, konkursy z nagrodami, animacje na holu kin, a w kinie Helios w Galerii Jurowiecka niecodzienne spotkanie z… egzotyczną alpaką.

Dla wielu dzieci może być to pierwsza okazja tak bliskiego kontaktu ze zwierzętami. W najbliższą niedzielę kino Helios w Galerii Jurowieckiej odwiedzą czworonogi z Puchatej radości. W ramach warsztatów edukacyjnych z żywymi zwierzętami najmłodsi widzowie będą mogli nakarmić królika, pogłaskać owieczkę czy zrobić sobie zdjęcia z alpaką! Zajęcia poprowadzi doświadczona animatorka i opiekunka wszystkich zwierząt, które zawitają do kina.

Seanse w ramach Filmowych Poranków przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Czas trwania samej projekcji to ok. 60 minut.  Każdy mały uczestnik cyklu Filmowe Poranki ma też szansę na brązową, srebrną lub złotą odznakę HelioSówki! Wszystkie atrakcje poprzedzające Filmowe Poranki są bezpłatne. Obowiązuje tylko cena biletu na seans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.