Bajkowy koncert w Operze i Filharmonii Podlaskiej: magia głosów i muzyki

Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza wszystkich małych i dużych miłośników bajek na niezwykły koncert, który przeniesie nas do magicznego świata ulubionych postaci z kreskówek i filmów animowanych. „Najpiękniejsze piosenki z bajek i filmów” to wyjątkowe wydarzenie, które obiecuje zarówno rozrywkę, jak i wspólne przeżycia dla całych rodzin.

Czego możemy się spodziewać podczas tego wyjątkowego koncertu? Przede wszystkim pięknych piosenek zaśpiewanych przez oryginalne głosy postaci, które doskonale zna każde dziecko. Artyści zabiorą nas w muzyczną podróż do Krainy Lodu, Vaiany, Pięknej i Bestii, Zaplątanych, Mulan, Zwierzogrodu, Małej Syrenki, Mustanga z Dzikiej Doliny, Toy Story, Księżniczki i Żaby, Alladyna, Króla Lwa, Naszego Magicznego Encanto i wielu innych bajkowych światów.

Nie tylko same piosenki sprawią, że koncert będzie wyjątkowy. Oprócz przepięknych głosów artyków, będzie to także spektakularne show z udziałem tancerzy z ADS STUDIO, wyjątkowych choreografii, efektów specjalnych oraz interakcji z publicznością. Podczas koncertu będzie także okazja do wspólnego śpiewania ulubionych melodii.

Na scenie pojawią się również postaci z bajek, a wśród nich Sylwia Banasik-Smulska, znana jako tytułowa Piękna z „Pięknej i Bestii”, Marcin Jajkiewicz, czyli Książę Hans z „Krainy Lodu”, oraz Katarzyna Łaska, która użyczyła głosu Elsie z „Krainy Lodu”. To prawdziwi artyści, których głosy znamy z ponad 100 bajek i filmów animowanych.

Koncert odbędzie się 3 lutego o godzinie 11:00 w Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna 2. Czas trwania koncertu to około 80 minut. Dla dzieci do 3. roku życia udział jest darmowy, pod warunkiem siedzenia na kolanach opiekuna.

Po koncercie dzieci będą miały również okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie z ich ulubioną postacią. Przebierz się za swoją ulubioną postać i dołącz do bajkowego świata muzyki i magii głosów w Operze i Filharmonii Podlaskiej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.