Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na rodzinne oglądanie filmów!


kadr z filmu "Alpejska przygoda"

Cenicie dobre kino? Szukacie mądrych filmów dla swoich dzieci? Wolicie oglądać filmy bez przysłowiowego popcornu? Przyjdźcie do kina Forum! 

Lutowe propozycje dla dzieci:

Alpejska przygoda (wiek: 7+)
Opowieść o sile miłości i przyjaźni, rozgrywająca się w scenerii Alp Szwajcarskich. Ursli mieszka z rodziną w alpejskiej wiosce. Latem wypasają owce i produkują słynne, szwajcarskie sery. Nadchodzi zima i dochodzi do wypadku: wóz z wyprodukowanym serem spada w przepaść. Rodzina zostaje bez środków do życia. Ursli i jego przyjaciółka Seraina postanawiają pomóc rodzinie…
Film w polskiej wersji językowej.
w repertuarze od 17 lutego
bilet: 14 zł

Wielka wyprawa Molly (wiek: 4+)
Pełna fantazji opowieść o niesamowitej podróży przez góry, kaniony i morza. Molly Monster wraz z przyjaciółką Edison wyrusza na wyprawę po prezent dla swojego wyczekiwanego rodzeństwa. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy Molly i jej koleżanka dotrą na miejsce? Jakie przygody spotkają je po drodze?
tylko jeden pokaz!
26 lutego, godz. 12.00
bilet: 12 zł

Propozycje na marzec:

Nazywam się Cukinia (wiek: 10+)
Film obsypany nagrodami na wielu festiwalach! Po śmierci swojej mamy, dziewięcioletni chłopiec zwany Cukinią trafia do domu dziecka. Początkowo Cukinia ma problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca, stopniowo jednak znajduje sobie przyjaciół i – gdy zajdzie taka potrzeba – będzie mógł liczyć na ich wsparcie.

tylko jeden pokaz!
5 marca, godz. 12.00
bilet: 12 zł

Sonia (wiek: 6+)
Podróż w świat fantazji, niesamowitości i strachów. Pamiętacie pierwszy raz, gdy nocowaliście u przyjaciół? Świat nagle stał się zupełnie inny i nic nie było takie, jak wcześniej: zapachy, pościel, jedzenie, meble, rozmowy. Może to było pierwsze zetknięcie z Prawdziwą Odmiennością? „Sonia” to opowieść o takim właśnie spotkaniu. O tym, jak może ono wywrócić nasze życie do góry nogami, jednocześnie będąc ekscytującym.
w repertuarze od 24 marca

KINO FORUM, ul. Legionowa 5, tel. 85 746 13 20
kasa czynna w godz. 14.00-21.00
bilet: 14 zł