Dlaczego warto zostać konsultantką Oriflame?

Oriflame to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm kosmetycznych na świecie i w Polsce, gdzie wierne grono wielbicielek szwedzkich kosmetyków do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, a nawet perfum rośnie z roku na rok. Jako firma zajmująca się sprzedażą wysyłkową Oriflame nie posiada własnych sklepów czy półek w drogeriach – sprzedażą zajmują się tu liczne konsultantki, które każdego miesiąca rozdają swoim klientkom nowe katalogi, składają w ich imieniu zamówienia, a następnie dostarczają przygotowane przez firmę zestawy kosmetyków. Ty także możesz zostać konsultantką Oriflame i rozpocząć przygodę ze sprzedażą kosmetyków wśród znajomych! Dlaczego warto się na to zdecydować?

Oriflame to coś więcej, niż sprzedaż katalogowa

Właściwie każda z nas spotkała kiedyś na swojej drodze konsultantkę firmy kosmetycznej, która zaprezentowała jej katalog i pokazała jak wiele ciekawych kosmetyków można znaleźć dziś poza sklepowymi półkami. To od tego jak przekonująco brzmiała w swojej prezentacji zależało zwykle, czy na zakup się zdecydowałyśmy czy też nie. Dla pojedynczej klientki była to jednak tylko kwestia zdobycia nowego kosmetyku – dla konsultantki szansa na dorobienie dodatkowych pieniędzy. I to właśnie okazja na zdobycie dodatkowych kilkuset złotych miesięcznie jest najczęściej motywacją dla nowych konsultantek Oriflame. Z doświadczenia wiemy jednak, że praca konsultantki co znacznie więcej, niż sprzedaż katalogowa. To przygoda, która przyniesie Ci więcej, niż tylko zyski ze sprzedaży.

Dlaczego warto zostać konsultantką Oriflame?

Dołączenie do grupy konsultantek Oriflame nie wymaga właściwie żadnego wysiłku, a już od początku przynosi wiele korzyści dla osób korzystających z programu firmy. Wypełniając odpowiedni formularz na stronie otrzymasz kod, którym będziesz posługiwać się przy składaniu zamówień dla swoich klientek i na którego podstawie będą przysługiwały Ci liczne zniżki, bonusy i przywileje związane z pracą dla Oriflame. Praca ta nie jest zobowiązująca, bo jeśli uznasz że nie chcesz się nią dłużej zajmować, przestajesz zamawiać i po sprawie. To jednak jedynie teoria, o której informuje na swojej stronie sama firma. Jak wygląda to w praktyce? Dlaczego tak wiele osób decyduje się na pracę w charakterze konsultanta marki?

Szybki sposób na dodatkowe pieniądze

Opowiedzieliśmy już o tym częściowo, jednak wrócimy do tematu jeszcze na moment – praca jako konsultantka Oriflame to po prostu szansa na dość łatwo zarobione dodatkowe pieniądze. Jedyne, co musisz zrobić to zachęcić swoich znajomych, rodzinę czy przypadkowo spotkanych ludzi do złożenia u Ciebie zamówienia, z którego dostaniesz następnie określoną kwotę wynagrodzenia. Wiele konsultantek, działając jedynie na uczelni czy w szkole, rozdając katalogi koleżankom ze studiów mogą zarobić nawet 500 złotych nie robiąc właściwie nic poza zbieraniem zamówień. To naprawdę łatwe i nie wymaga poświęcania zbyt wielu godzin na pracę!

Elastyczne godziny pracy

Pozostając przy kwestii godzin pracy, wiele konsultantek Oriflame docenia właśnie fakt, że ich dodatkowa praca zarobkowa nie musi zajmować kilkunastu godzin tygodniowo. Z tego też powodu z programu korzystają chętnie zarówno studentki, jak i kobiety zajmujące się wychowaniem dzieci w domu, a często nawet osoby na pełnoetatowych stanowiskach pracy chcące dorobić do swojej stałej pensji. Rozdanie katalogów, podobnie jak zebranie zamówień od klientek wymaga minimalnego nakładu pracy, szczególnie jeśli jesteś osobą otwartą i z łatwością nawiązujesz nowe kontakty. Wiele konsultantek przyznaje, że po czasie nie muszą robić właściwie nic – klientki same zgłaszają się do nich po złożenie i odbiór zamówień!

Zniżki i promocje na kosmetyki

Konsultantki w ramach uczestnictwa w programie otrzymują od Oriflame liczne zniżki na kosmetyki, z których mogą korzystać właściwie od dnia zgłoszenia się do roli konsultantki. Zarówno zniżki, jak i promocje dostępne wyłącznie dla konsultantek są możliwe do wykorzystania już po złożeniu formularza zgłoszeniowego. W wielu przypadkach oznacza to dostęp do dobrych jakościwoo, niezwykle popularnych kosmetyków tańszych o nawet kilkadziesiąt procent.

Wyjątkowe doświadczenie zawodowe

Podobnie jak każda praca wymagająca pracy z klientami, praca w charakterze konsultantki Oriflame uczy nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętności sprzedaży, które przydają się dziś właściwie w każdym zawodzie. Co więcej, to Ty bierzesz odpowiedzialność za swoje zamówienia – jesteś własnym szefem i to Ty wpływasz na to, ile zarobisz. Konsultantki Oriflame uczą się operatywności, przedsiębiorczości i odpowiedzialności, którą docenią później liczni pracodawcy. Już sam fakt wpisania w CV pracy konsultantki wygląda dla nich interesująco – wiedzą, że mają do czynienia z osobą, która nie boi podejmować się nowych wyzwań i chce budować karierę na własnych zasadach. To się ceni!

Praca konsultantki Oriflame – sprawdź, jakie to proste!

Korzyści z pracy w charakterze konsultantki są naprawdę duże, a zdecydowanym plusem jest tu fakt że nie potrzebujesz do jej podjęcia żadnego wykształcenia, doświadczenia zawodowego czy statusu ucznia/studenta. Konsultantką może zostać każdy, kto wypełni formularz internetowy – odbierz katalogi, rozdaj je wśród znajomych, zbierz zamówienia i ciesz się wpływem dodatkowej gotówki. Duża swoboda, brak biurokracji i dopasowany do twoich możliwości i potrzeb harmonogram pracy  to cechy, które doceniają dziś zarówno młodsze, jak i starsze kobiety szukające dodatkowego zajęcia i ciekawych okazji na rynku pracy. A Ty? Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy rola konsultantki Oriflame nie jest pracą, o której marzysz od dawna!