Praca szuka człowieka

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z kapitałem amerykańskim. W Polsce działamy od 10 lat.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi zarządzać własnym czasem a jednocześnie potrafi dbać o doskonałe relacje z klientami, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań zgodnie z planem oraz efektywne planowanie własnej pracy.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów (najlepiej min. 1 klient miesięcznie)
  • Budowanie własnego zespołu wspópracowników
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Otwartość na nowe doświadczenia oraz chęć uczestnictwa w szkoleniach.
  • Nasze wymagania:
  • Nie wymagamy doświadczenia ani specjalnego wykształcenia, wszystkiego nauczymy sami
  • wiek 18+
  • Umiejętność uczenia się i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Motywacja i kreatywność w działaniu.

To oferujemy:

  • Praca bez wyznaczonych sztywno godzin pracy, pracujesz zdalnie kiedy chcesz
  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, po roku można zarabiać od 6000 zł/mc aż po 20 000 zł/mc
  • Zależy od Ciebie czy to będzie 6000 netto czy więcej.
  • praca legalna, opodatkowana, oparta o model referencji konsumenckiej
  • Atrakcyjne dodatkowe bonusy: gotówka na utrzymanie samochodu, wycieczki.
  • Praca w zgranym zespole, realizującym ambitne zadania i oferującym możliwości rozwoju.
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz budowania relacji z klientami.
  • kontakt: biuro@egroup.com.pl, whatsapp./tel. 882 358 831