Do kogo skierowany jest kurs disco samba?

Disco samba powstała jako połączenie elementów disco i tradycyjnej brazylijskiej samby, dlatego jest unikalną mieszanką energetycznych rytmów i zmysłowych ruchów. Zastanawiasz się, czy taki taniec jest dla Ciebie? Bardzo możliwe, bo disco sambę chętnie tańczą niemal wszyscy – to jeden z najbardziej uniwersalnym tańców użytkowych.

Dla kogo odpowiedni będzie kurs disco samba?

Kurs disco samba skierowany jest do osób z różnych grup wiekowych, zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Mogą się na niego zapisywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a także oczywiście pary, w końcu disco samba to taniec towarzyski, czyli w założeniu tańczony w parze. Przeszkodą nie jest też niski poziom umiejętności tanecznych – przecież kurs tańca jest właśnie od tego, żeby Cię ich nauczyć. Jedyne, nad czym powinieneś się zastanowić przed zapisaniem się na kurs disco samba, to specyfika tego tańca. Musisz zadać sobie pytanie: Czy pasuje ona do Twojego charakteru? Disco sambę cechuje duża ekspresja, wigor i zmysłowość – jeśli taki styl Ci odpowiada, ten taniec będzie dla Ciebie idealny. Dzięki niemu w pełni wyrazisz siebie i uwolnisz drzemiące w Tobie pokłady energii. Ale nawet jeśli styl disco samby nie do końca do Ciebie pasuje, może i tak warto rozważyć zapisanie się na taki kurs tańca? Może dzięki niemu wyzwolisz ukryty głęboko gorący temperament i otworzysz się bardziej na ludzi i zabawę? Poza tym kurs disco samba przynosi też wiele innych korzyści. Więcej na k-polanski.com

Dlaczego warto się zapisać na kurs disco samba?

Kurs tak ognistego i żywiołowego tańca jak disco samba to świetny, bo bardzo przyjemny sposób na poprawę kondycji i zgubienie zbędnych kilogramów. Od dawna chciałeś/aś zacząć uprawiać jakąś aktywność fizyczną, ale wciąż brakowało Ci motywacji? Kurs disco samba rozwiąże ten problem! Dzięki niemu pozbędziesz się też kompleksów i nabierzesz większej pewności siebie nie tylko na parkiecie, a dodatkowo będziesz miał(a) okazję poznać nowych ludzi, poprawić swoją komunikację interpersonalną i być może nawiązać jakąś przyjaźń. Przede wszystkim jednak odstresujesz się i zrelaksujesz – w końcu taniec jest po to, by dobrze się bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.