Filmowe Poranki – „TOMEK I PRZYJACIELE cz. 2” w kinach Helios

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Najbliższy Filmowy Poranek: Tomek i przyjaciele, cz. 2, już w niedzielę 30 stycznia o godz. 10:30.
Tym razem w repertuarze:

-Tomek i Przyjaciele: wykopaliska i odkrycia – Wszystkie tory prowadzą do Rzymu

-Tomek i Przyjaciele: wykopaliska i odkrycia – Tajemnicze kopalnie
-Tomek i przyjaciele: Parowozy na ratunek

Czas trwania filmu: 67 min.

„Tomek i przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.
Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.
pecyfika seansu filmowego:
– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.