Filmowe Poranki w Kinie Helios – zestaw bajek ”44 Koty” i warsztaty z zwierzętami

W najbliższą niedzielę, kino Helios w Galerii Alfa zaprasza najmłodszych widzów na kolejną odsłonę cyklu Filmowych Poranków. Tym razem dzieci będą miały okazję zobaczyć uroczą kolekcję bajek zatytułowaną ”44 Koty”. Oprócz projekcji czekają je także konkursy z nagrodami oraz animacje na holu kina. To jednak nie wszystko, ponieważ przed seansami odbędą się niezwykłe warsztaty edukacyjne z udziałem zwierząt z Puchatej Radości.

Warsztaty ze zwierzętami

Już od godziny 10:30 w Heliosie w Galerii Alfa rozpoczną się warsztaty edukacyjne, które z pewnością zapewnią niezapomniane wrażenia najmłodszym kinomanom. Tego dnia do kina zawitają alpaka, miniaturowa kózka oraz urocze króliczki. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję bliżej poznać zwyczaje tych zwierząt, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie z sympatycznymi czworonogami.

Doświadczona animatorka i opiekunka wszystkich zwierząt poprowadzi zajęcia, dzięki którym dzieci będą mogły nakarmić, pogłaskać i lepiej poznać swoich futerkowych przyjaciół.

Filmowe Poranki

Projekcja bajek ”44 Koty” rozpocznie się o godzinie 11:30. Seanse w ramach Filmowych Poranków są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat, które przyjdą w towarzystwie swoich opiekunów. Czas trwania samej projekcji to około 60 minut.

Dodatkowe atrakcje

Każdy mały uczestnik cyklu Filmowe Poranki będzie miał szansę zdobyć brązową, srebrną lub złotą odznakę HelioSówki! Warto również zaznaczyć, że wszystkie atrakcje poprzedzające Filmowe Poranki są bezpłatne, obowiązuje jedynie cena biletu na seans.

Podsumowanie

Filmowe Poranki w Kinie Helios to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych, ale także okazja do nauki i bliskiego kontaktu z przyrodą. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spędzić niedzielę w towarzystwie bajek i sympatycznych zwierząt w kinie Helios w Galerii Alfa! Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie kina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.