Filmowy Maraton Sylwestrowy

To będzie wspaniały wieczór i noc 31 grudnia zapraszamy miłośników dobrej rozrywki na spędzenie ostatniej nocy w roku  w kinach Helios. Nie zabraknie wspaniałych filmowych emocji, zabawy i … lampki szampana!

Maraton Sylwestrowy odbędzie się w dwóch białostockich Kinach Helios: w Galerii Atrium Biała oraz Galerii Jurowiecka. Z myślą o widzach przygotowano dwa zestawy filmowe.

Na początek w doskonały nastrój wprowadzi nas Pedro Almodóvar i jego najnowsze dzieło MATKI RÓWNOLEGŁE, z niesamowitą Penélope Cruz w roli głównej. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie Bradley Cooper w towarzystwie Coopera Hoffmana oraz Alany Haim w filmie wybitnego Paula Thomasa Andersona LICORICE PIZZA.

W zestawie drugim, na ekranach doborowa odsada m.in. Michał Żurawski, Aleksandra Domańska oraz Weronika Książkiewicz, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą znani wszystkim bohaterowie komedii KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4, w których wcielą się m. in. Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki oraz Maciej Zakościelny. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie.

Do wyboru macie dwie opcje filmowe.

Zestaw 1

Start: 31.12.2021, godz. 21:30 

Repertuar:

„Matki równoległe” (przedpremiera)

„Licorice Pizza” (premiera)

ZESTAW 2 

Start: 31.12.2021, godz. 21:45 

Repertuar:

„Szczęścia chodzą parami” (przedpremiera)

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” (przedpremiera)

Ceny biletów za cały maraton:  

+7 dni do seansu – 60 zł 

1-7 dni do seansu – 70 zł 

w dniu seansu – 80 zł