Gwiazdy śpiewają kolędy… na Dziesięcinach. Wygraj wejściówki na koncert w konkursie Wschodzącego Białegostoku

13 grudnia w kościele na Dziesięcinach kolędy zaśpiewają polskie gwiazdy, m.in. Pectus, Kasia Kowalska, Urszula, Piotr Cugowski, Mateusz Grędziński i Natalia Szroeder oraz lokalni artyści.


Jak zdobyć wejściówki?

Koncert „Bracia patrzcie jeno – kolędy z Białegostoku” odbędzie się 13 grudnia o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Kazimierza Królewicza na Dziesięcinach.

Wydarzenie organizowane jest przez miasto. Żeby otrzymać bezpłatną wejściówkę trzeba w najbliższych dniach uważnie śledzić profil „Wschodzący Białystok” w serwisie Facebook. To tam zostaną ogłoszone zasady konkursu, w którym owe wejściówki będzie można wygrać.

Dlaczego warto je zdobyć?

Podczas koncertu piękne polskie kolędy i pastorałki zaśpiewają popularni i lubiani artyści: zespół Pectus, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Urszula, Natalia Szroeder i Mateusz Grędziński. W koncercie wezmą udział także lokalni wokaliści i młodzież z Białegostoku, m.in. schola Boże Echo oraz przedstawiciele Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego.

Reżyserem koncertu kolęd „Bracia patrzcie jeno – kolędy z Białegostoku” będzie Konrad Smuga, reżyser i producent programów telewizyjnych takich jak m.in. „Europa da się lubić”, „Bitwa na głosy”, „Rolnik szuka żony”, „Sonda 2”, „Postaw na milion”.

Koncert zostanie pokazany 26 grudnia (o godz. 17.15) w I programie Telewizji Polskiej.

Zdjęcia i informacje ze strony www.bialystok.pl