Inteligencja emocjonalna w praktyce. Warsztaty!

14-15 marca 2020 w Białymstoku odbędzie się certyfikowany kurs samorozwoju pn. Silva Intuition System – „Inteligencja emocjonalna w praktyce”.

Jeśli więc pragniesz dokonać bardziej znaczących zmian w swoim życiu, w biznesie, chcesz poprawić swój poziom energii i swoje zdrowie, podwyższyć poziom swojego zrozumienia zasady „przyciągania” – seminarium Silva Intuition będzie dla Ciebie niezwykłym przeżyciem.

 

SILVA INTUITION SYSTEM (METODA SILVY – INTUICJA) jest dwudniowym kursem, którego materiał jest oparty na założenia stworzone przez José Silvę. Większość ćwiczeń w SILVA INTUITION SYSTEM jest nowa, lub na nowo opracowana. Całość uzupełniona jest prezentacją multimedialną.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka. Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce „Boska Matryca” jako „pole energii łączące wszystko ze wszystkim”, na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się m.in.: jak używać intuicję w sposób świadomy, podejmować w życiu odpowiednie decyzje, kontrolować stres, poznasz zaawansowaną technikę osiągania celów, psychometrię (wyczucie energii materii nieożywionej), misję swojego życia, rozwiniesz w sobie moc uzdrawiania siebie i innych, oraz nauczysz się technik pomocy sobie i innym ludziom.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Kurs poprowadzi, doświadczony, akredytowany trener – Marian Jeżewski ( www.studioumyslu.pl ).

Chcesz wiedzieć czego możesz się nauczyć więcej? Zapoznaj się z programem tutaj:

https://metodasilvypolska.pl/kursy/silva-intuition-system/

 

Harmonogram kursu

14.03. (sobota), godz. 09.00 – ok. 19.00

15.03. (niedziela), godz. 09.00 – ok. 19.00

 

Cena kursu

620,00 zł – cena dla nowych uczestników kursu. W przypadku dokonania przedpłaty do 7 marca cena wynosi 520 zł

150 zł – dla absolwentów – powtarzających kurs.

 

Zapisy:

Liczba miejsc na kursie jest każdorazowo ograniczona.

Zapisy pod adresem silvabialystok@gmail.com. Należy podać: imię, nazwisko, tel. kontaktowy i adres mailowy.