Kariera IT w Białymstoku #BEZPŁATNE spotkanie

Już w najbliższą sobotę (11 czerwca) w Białymstoku, odbędzie się druga edycja targów Kariera IT dla województwa podlaskiego. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

Kariera IT to targi dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Zapraszamy specjalistów IT i programistów z doświadczeniem, ale także studentów kierunków informatycznych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z IT.

Sponsorem Głównym tej edycji targów została firma SoftwareHut. Rekrutować będą również m.in.: Accenture Kariera, NeuroSYS, Transition Technologies S.A., Zdrowie w stylu LUX MED, News Hub Media, X-Code, a swój program UE przedstawi RPK Białystok. Swoje stoiska będą miały również: InfoPraca.pl, Zielona Linia i Pracatobie.pl.

Oprócz spotkań z pracodawcami i prezentacji wielu ciekawych ofert zatrudnienia, w programie szykujemy także prelekcje merytoryczne ekspertów i pokazy nowinek technologicznych (m.in. druk 3D od trójwymiarowi.pl, IoT i roboty dzięki HACKLAG, Mobilne Systemy Inteligentne i Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej). Będzie także możliwość konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi, uzyskania porad odnośnie prawa pracy i rozmów kwalifikacyjnych.

Tematy prelekcji:
– Niezbędnik frontend developera (Maciej Korsan)
– Don’t give a hack! (Kamil Porembiński)
– 3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do pracy marzeń w przyszłym tygodniu (Iza Wojtaszek)
– Dołącz do funkcyjnej rewolucji! (Hubert Łępicki)
– (Almost) Objective JS (Karol Rogowski)
– React – skąd ta popularność? (Maciej Kucharz)
– Od pomysłu do wdrożenia w jedną minutę – czyli jak to się robi w Google, Facebook, czy Twitter (Piotr Szwed)
– Gradle and Clean Architecture in Android – how they are related? (Artur Szymański)
– Autoprezentacja ITy (Adam Mikołajczyk, infoPraca.pl)
– Wprowadzenie do robotyki – zaprogramuj swojego robota (Konrad Kotelczuk, Karol Kamil Kowalski)
– LUX MED Miejsce na rozwój Twojej Kariery w IT

Na koniec szykujemy konkurs z nagrodami, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy spotkania Kariera IT. Do wygrania będą m.in.: kupony na godzinę gry w Cosmic Bowling Białystok, karty wstępu do Klub Fitness Fenix, karnety do Lastag, wejściówki z bonusami od M7 CLUB, vouchery do wykorzystania w Latin Studio – Centrum Tańca i Fitness, zaproszenia do Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, książki Helion i wiele innych gadżetów.

Data: 11.06.2016 r., godz. 9:00

Miejsce: Hotel Ibis Styles Bialystok,Aleja Piłsudskiego 25, Białystok

Wstęp: wolny