Kino Helios w Galerii Alfa zaprasza do wyjątkowej sali Dream!

Kino Helios w Galerii Alfa zaprasza do wyjątkowej sali Dream.  Bilety już w sprzedaży. Pierwsze seanse odbędą już w piątek (22 grudnia). Obejrzeć będzie można filmy: Aquaman i zaginione królestwoWonkaTrolle, a w Drugi Dzień Świąt przedpremierę nowej Akademii Pana Kleksa. 

 

Helios Dream to autorski projekt sieci, którego nazwa nawiązuje do marzenia o wyjątkowo komfortowej, bardzo kameralnej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu.

Głównym elementem sali są szerokie i wygodne fotele z elektryczną regulacją siedzeń. Widzowie decydują samodzielnie jak ustawić fotel za pomocą dwóch przycisków. Ostatni rząd sali stanowią podwójne kanapy, a każdy fotel wyposażony jest w holdery na popcorn oraz napój. Ponadto, w sali zastosowano również sprzęt kinotechniczny, wyznaczający nowe standardy odbioru filmu. Doskonały dźwięk oraz perfekcyjny obraz gwarantują spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających miłośników kina.

Fantastyczna jakość i wygoda – to właśnie dzięki nim widzowie Helios w białostockiej galerii Alfa przeniosą się na wyższy poziom kina, a słowo komfort będzie odmieniane przez wszystkie przypadki.

Dla wszystkich seansów odbywających się na sali Dream do ceny biletów zostanie doliczona dopłata w wysokości 9 zł. Warto skorzystać z oferty kin Helios wcześniej kupujesz – więcej zyskujesz i nabyć bilet w niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.