Kino Kobiet na wiosnę! #KONKURS

Wiosna już za pasem, wokół coraz więcej zieleni, mamy mnóstwo słońca, energii i pozytywnych myśli. Wszystko idealnie sprzyja na odwiedzenie kina na seansie Kina Kobiet! Cała ta energia i piękna aura udzielają się i nam dlatego ze zdwojoną mocą szykujemy się do kolejnego spotkania. Nagrody już nie mieszczą się w magazynach, atrakcji przybywa z dnia na dzień a pomysły na konkursy wręcz wysypują się z rękawa. Nie ma na co czekać więc już teraz pomyślcie o zaplanowaniu czasu na wspólnej zabawie razem z Kinem Kobiet.

Na zakończenie wieczoru zobaczycie doskonałą włoską komedię z Kasią Smutniak pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. To film, który podbił serca publiczności na wielu festiwalach.

Seanse w terminach:

24 kwietnia (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

26 kwietnia (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

27 kwietnia (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka
MOTYW WIECZORU:

Podczas kwietniowych seansów przyjdź w stylizacjach w kolorze żółtym!

O FILMIE:

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

20 lat temu nosiliśmy swe sekrety w sobie, dziś skrywamy je w smartfonach – mówi reżyser filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” Paolo Genovese. Podobno każda z Was ma trzy życia: publiczne, prywatne i… sekretne. Czy tak jest naprawdę – przekonacie się podczas najbliższego seansu Kina Kobiet!

Przed seansem w ramach Kina Kobiet jak co miesiąc nie zabraknie też atrakcji i konkursów.
Nie ma co zwlekać – kupcie bilet już teraz i zagwarantujcie sobie najlepsze miejsca.

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet.

Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj termin (taki jaki Ci odpowiada) i swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – kwiecień!

Wygrywa 6 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!

Konkurs wyłącznie dla pań.