Kino Kobiet – wrzesień!

We wrześniu Kino Kobiet odbędzie się w trzech kinach jednocześnie tj. 27 września (środa) o godz. 18.30 w Kinie Helios w Galerii Alfa, Kinie Helios Galerii Atrium Biała oraz Kinie Helios Galerii Jurowiecka.

27 września 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem wyświetlony zostanie film „Tulipanowa gorączka”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU:
We wrześniu obejrzymy film „Tulipanowa gorączka” – dlatego na seans prosimy zabrać ze sobą tulipany. Mogą być naturalne, mogą być sztuczne, mogą być elementem ubrania lub biżuterii. Może być jeden, a może być cały bukiet… Ach jak będzie pięknie!

ATRAKCJA WIECZORU:
Za nami lato przed nami – złota polska jesień. Zmiany pogody odczuwamy nie tylko my, ale również nasza skóra i cera. O to jak o nią dbać po lecie i jak przygotować na nadchodzące coraz chłodniejsze dni opowiedzą w Kinie Helios w Galerii Alfa specjalistki z „Salonu Urody i Day SPA Afrodyta – klinika piękna”. Na sali wykonany zostanie również mini zabieg do którego zaprosimy jedną z Pań.

Przed seansem od godz. 17.30 w holu kina, możesz skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.