Kino z maluchem już w najbliższą środę

Przed nami kolejne spotkanie z młodymi rodzicami , 19 kwietnia o godz. 12:00 zapraszamy na kolejny seans w ramach projektu „Kino z Maluchem” do Helios Jurowiecka.

Jest to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

Dla uczestników seansów przygotowano szereg udogodnień: przewijak z chusteczkami i pieluszkami w różnych rozmiarach, podgrzewacze do butelek, maty edukacyjne, zabawki. Podczas całego seansu na sali pozostawione są przyciemnione światła (półmrok), dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, panuje wyższa temperatura. Dobór repertuaru jest również przemyślany i dopasowany do specyfiki widowni – na ekranie będzie można obejrzeć dramaty i komedie romantyczne. Po seansie na wszystkich uczestników czekają upominki ufundowane przez Kids World.

Przed każdym seansem przewidziana jest dodatkowa atrakcja w postaci spotkania z ekspertem z zakresu macierzyństwa i pielęgnacji niemowląt. We współpracy z Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT i Muktijoga przygotowano szereg mini warsztatów, wykładów, zajęć oraz ćwiczeń idealnie dopasowanych do specyfiki widzów.

Na najbliższym spotkaniu Małgorzata Górska – położna z 30-letnim doświadczeniem opowie o zaletach i specyfice porodów domowych. Na ekranie obejrzeć będzie można obsypany Oscarami film „La La Land”.