Kobiece auto

Drogie panie macie jakieś „kobiece” typy aut, wyprodukowane z myślą o nas? W jakim autku najchętniej byście się widziały jadąc na „małe” kobiece zakupy?

Jeżeli mówimy o samochodzie, jako typowym damskim aucie to od razu przychodzi nam na myśl tak zwany mały, miejski model. A może warto by zobaczyć coś innego… Na „tapetę” wzięliśmy dziś najnowszy model. Nowoczesna sylwetka, eleganckie wnętrze auta, Volvo V40 w kolorze białym, z ciemną szybą dachu panoramicznego, z utrzymanym kontrastem w tyle samochodu prezentuje się stylowo.

Linia V40 jest nowoczesna i zwarta. Przynależność do rodziny Volvo jest świetnie widoczna za sprawą kształtu tylnych świateł, charakterystycznych linii pasa przedniego oraz wydatnego przełamania linii bocznej.

Wystrój wnętrza utrzymany jest w typowej dla Volvo estetyce, choć nowością jest cyfrowa deska rozdzielcza. Kierujący może wybrać jeden z trzech motywów graficznych: Elegance (z bursztynowym podświetleniem), Eco (zielone podświetlenie i wyświetlanie informacji o ekologicznej jeździe), Performance (z czerwonym podświetleniem oraz informacjami o dostępnej mocy i mocy używanej w danej chwili). Ponadto na wyposażeniu znalazł się również multimedialny wyświetlacz – 5 lub 7-calowy – w zależności od wybranego pakietu wyposażenia. Na wyświetlaczu są prezentowane wszystkie ustawienia techniczne samochodu, jak i obraz z nawigacji, kamery cofania, odtwarza DVD, czy cyfrowej telewizji. Dodatkowo samochód został wyposażony w Bluetooth oraz złącza AUX i USB, które umożliwiają połączenie z innymi urządzeniami elektronicznymi (odtwarzacz MP3, iPod, iPhone).

Auto od momentu wprowadzenia „kolekcjonuje” nagrody w kategoriach kobiecy samochód stylowy, myślę że jest to ciekawa propozycja 😉