KOBIETERIA zaprasza NA WARSZTAT z Renatą Arendt-Dziurdzikowską: "Poczuj swoją wartość / metoda dwupunktu"

To nie jest zwykły warsztat rozwoju osobistego. To magia ukryta w nauce. Każda część Wszechświata składa się z KWANTÓW – elementów mniejszych niż atom. Uruchom proces nastrajania kwantowego, który pomoże Ci wprowadzić harmonię do Twojego życia. Zacznij od poczucia własnej wartości, by pewnie stanąć na nogach. 

O warsztacie

Bez honorowania i szanowania siebie, trudno doświadczać tego wszystkiego, czego pragniemy – dostatku, zdrowia, czy karmiących, pełnych miłości związków. Zdrowa relacja ze sobą oznacza wybaczanie sobie, odczuwanie dla siebie współczucia i akceptowanie wszystkiego, co wydarzyło się wcześniej bez względu, co to było. Na warsztacie – przy pomocy transformującej mocy dwupunktu – udamy się w przeszłość i uwolnimy stare sprawy, żal za tym, czego nie zrobiliśmy albo co zrobiliśmy źle. Zdejmiemy z „wewnętrznej ściany” obrazy wypełnione poczuciem winy i zastąpimy je innymi – pełnymi współczucia i akceptacji. Nauczymy się przyzwalania na dostatek, zdrowie i pełne miłości związki, otwierania się na nie i przyjmowania. Zapraszam. Renata Arendt-Dziurdzikowska.

O dwupunkcie

Kilkanaście lat temu dwaj lekarze chiropraktycy Frank Kinslow i Richard Bartlett, niezależnie od siebie, poszukując sposobów na lepsze życie, odkryli dwupunkt, metodę opartą na odkryciach fizyków kwantowych. Odkryli, że łączenie dwóch punktów (plus szczególny stan świadomości) powoduje zmianę, transformację. Bartlett nazwał tę metodę „matrycą energetyczną”, a Kinslow „synchronizacją kwantową”. Nauki płynące z obu systemów są kwintesencją tego, czego nauczały wszystkie tradycje duchowe od niepamiętnych czasów zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie. W centrum tej metody jest intencja płynąca z serca i połączenie świadomości z polem wszelkich możliwości (z energią boską). (…) Setki tysięcy ludzi w Niemczech (także we Francji, Szwajcarii, Austrii) stosuje ją, aby polepszyć jakość życia i wznieść świadomość na wyższy poziom. Używa się jej w wielu gabinetach terapeutycznych i klinikach, o czym doniósł Der Spiegel z 18 maja 2013 roku. W Bawarii refundowany jest program szkoleń dla lekarzy. Od trzech lat uczymy się Metody Dwupunktowej także w Polsce.

O prowadzącej

Renata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP. W swojej pracy wykorzystuje metodę „synchronizacji kwantowej,” opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. A także (z Benedyktem Peczko) książki „Zrozumieć mężczyznę”, która właśnie się ukazała. Autorka kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, prof. Alfrieda Langla (ucznia Viktora Frankla), Jona Kabat-Zinna i innych.

Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady, Kręgi Kobiet i Kobiece Grupy Nowej Świadomości, służące wzmacnianiu kobiecej siły. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.

 

Data: 23 .01.2016 | sobota, godz.: 10:00 – 18:00

Miejsce: MUKTI JOGA, Białystok, ul. Berlinga 14 B

Inwestycja: 190 zł*

Zapisy: kobieteria@gmail.com

Informacje: Gosia 607 700 077, Krysia 662 171 210

*Stowarzyszenie nie ma dochodu z organizacji warsztatu. Cały kwota jest przeznaczona na organizację wydarzenia.