#KONKURS Kina Kobiet

Serdecznie zapraszamy na majowe Kino Kobiet do sieci Kin Helios w Białymstoku. W maju na babskich seansach zobaczymy wspaniałą francuską komedię „Jutro będziemy szczęśliwi”Nie może Was na tym seansie zabraknąć!

Jak co miesiąc przygotowano również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na majowy seans Kina Kobiet!

Seanse w terminach:

22 maja (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

24 maja (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

25 maja (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka


MOTYW WIECZORU:

W maju ma być zwiewnie. Zabierz ze sobą najpiękniejszą chustę, szal czy apaszkę jaką masz w szafie – liczy się zwiewność i kolor!

ATRAKCJA WIECZORU:

Dowiesz się, jak pięknie zadbać o swoją twarz. A każda kobieta marzy o pięknym i perfekcyjnym makijażu. Najważniejsze to nauczyć się podstawowych form makijażowych, które będą stanowiły bazę do pozostałych rozwiązań. Jednym z najbardziej uniwersalnych i kobiecych makijaży jest makijaż nude. Nie tylko może być on podstawą dla innych kolorów, ale sam w sobie stanowi idealne rozwiązanie na wiosenne i letnie dni. Jest on niezwykle naturalny dlatego wiele kobiet właśnie taki makijaż wybiera na co dzień. O tym jak go wykonać opowie i pokaże Dorota Lange z Centrum Szkoleniowego Wizażu i Charakteryzacji.

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 17.30 w holu kina.

O FILMIE:

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

 

Ceny biletów: 23 zł/os; 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Biała oraz Jurowiecka.

Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj termin (taki jaki Ci odpowiada) i swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – maj!

Wygrywa 4 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!

Konkurs wyłącznie dla pań.