Kubek szefa i inne prezenty dla przełożonego

Urodziny, awans, rocznica pracy w firmie, mikołajki… Okazji, by podarować coś szefowi, jest mnóstwo! Zresztą – dobrym kolegom i koleżankom z pracy po prostu miło jest dać prezent z dowolnej okazji. Niezależnie od stanowiska. A co wybrać dla przełożonego? Czy kubek szefa to strzał w dziesiątkę?

Wybierając prezent dla kolegi z pracy – w tym dla szefa – chcemy, by upominek był oryginalny, ale jednocześnie praktyczny. Wśród wielu dostępnych opcji, personalizowany kubek z napisem jest jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla szefa. Dlaczego? 

Kubek szefa – więcej niż tylko naczynie 

Kubek szefa to nie tylko zwykły kubek do picia. To spersonalizowany prezent dla osoby, z którą kontaktujemy się każdego dnia, symbol wdzięczności za miłą współpracę. Kubek z napisem „szef” czy „najlepszy szef” to najczęstszy wybór – ale można go spersonalizować dzięki zdjęciom, cytatom, zabawnym życzeniom czy podpisom członków zespołu. 

Bo nie każdy kubek z napisem musi być taki sam. Dzięki możliwości personalizacji, możemy stworzyć kubek idealnie dopasowany do charakteru i gustu naszego szefa. Czy to hasło motywacyjne, czy zabawny cytat – personalizowany kubek z pewnością zrobi wrażenie. 

Co ważne, taki kubek – jak i inne personalizowane prezenty – można z łatwością przygotować samodzielnie, nawet nie posiadając umiejętności graficznych ani specjalnych programów. Wystarczy otworzyć prosty w obsłudze konfigurator – najlepszym przykładem takiego narzędzia jest Empik Foto. Kubek szefa można zaprojektować w nim od zera, lub wykorzystując jeden z wielu gotowych do personalizacji szablonów z napisami, zdjęciami bądź ilustracjami. 

Inne pomysły na prezent dla szefa 

Kubek szefa to oczywiście niejedyny pomysł na prezent. Istnieje wiele innych oryginalnych i praktycznych upominków, które z pewnością ucieszą przełożonego. Elegancki notes, zestaw do wina czy voucher na weekendowy wyjazd to tylko kilka z nich. Zresztą – jeśli w firmie panuje miła atmosfera, a przełożony to po prostu dobry kolega z pracy, który zarządza zespołem i zadaniami – wystarczy spojrzeć na niego jak na człowieka, który ma swoje zainteresowania. Wtedy bez trudu znajdziecie pomysł na prezent! 

Wybierając prezent dla szefa, warto pamiętać o tym, co naprawdę jest ważne – czyli o wartościach, które szczególnie cenimy w pracy z tym konkretnym człowiekiem. Dzięki temu będzie można łatwo wybrać prezent zarówno dla wyluzowanego szefa, z którym można pożartować, jak i poważnego człowieka biznesu, którego cenimy za jego ciężką pracę. Kubek z napisem, zwłaszcza personalizowany, to doskonały sposób, by pokazać, jak bardzo cenimy sobie współpracę z naszym przełożonym. Ale niezależnie od wyboru – najważniejsza jest intencja, z jaką podarunek jest wręczany. 

Okazje, by wręczyć szefowi prezent 

Na koniec przyjrzyjmy się jeszcze kilku okazjom, które są dobrym momentem na podarowanie czegoś szefowi: 

  • Okazje prywatne – np. urodziny, imieniny, ślub (w tym wypadku można podarować zestaw personalizowanych kubków dla żony i męża). 
  • Okazje zawodowe – np. rocznica pracy w firmie, awans. 
  • Zorganizowane w firmie wymiany prezentów (np. na mikołajki). 
  • Zabawne święta – np., wypadający 16 października Dzień Szefa. 

 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.