Kurs rozwoju umysłu – Silva Life już w marcu w Białymstoku!

Zapraszamy na kolejny kurs Metody Silva w Białymstoku!  18-19 marca 2017 w Białymstoku – Silva Life System.
Poznaj opartą na wieloletnich naukowych badaniach Metodę Silvy®, z której skorzystało już ponad 6 milionów osób w 110 krajach, zdecydowanie poprawiając jakość swojego życia.

Metoda Projektowania Idealnego Życia

W społeczności absolwentów metody Silvy wiadomo, że pierwszym krokiem jest porzucenie przekonania, że tylko niektórym pisane jest szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. To nie fart – to kwestia praktyki – a raczej tego co praktykujesz i w jaki sposób.

Pomimo, że wykorzystanie wyobraźni i medytacji do realizacji swoich celów nie jest niczym nowym, odnoszenie sukcesów w tej materii jest już inną sprawą. W Silvie rozumiemy, że klucz tkwi w pokonaniu własnych barier, ograniczających przekonań i nawyków. Tu nie chodzi tylko o to, czego pragniesz – chodzi o to co Cię zatrzymuje i jak wznieść się ponad to.

Aktywna forma medytacji Silvy w stanie alfa pozwala Ci dotrzeć do większego potencjału własnego umysłu i wyzwolić namacalną, głęboką i trwałą zmianę. Metoda Silvy® to ćwiczenia dla Twojego umysłu. To system, dzięki któremu sprawiasz, że Twój umysł i myśli pracują dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie.

Poznaj Metodę Silvy®!

Badania nad ludzkim umysłem sugerują, że realizacja większości rzeczy, których pragniemy, takich jak zdrowie, wartościowe relacje, obfitość finansowa, kariera, szczęście, leży w szczególnym stanie umysłu, spowodowanym określonymi częstotliwościami mózgu. Naukowcy nazywają te częstotliwości falami mózgowymi alfa i theta. I na tym odkryciu oparto właśnie metodę Silvy.

Oddajemy w Twoje ręce potężne narzędzie!

W ciągu 5 dekad Metoda Silvy® wpłynęła na życie ponad 6 milionów ludzi w 110 krajach i jest używana przez wszystkich, od znanych celebrytów, przez prezesów potężnych spółek oraz zwykłych ludzi jak my, którzy szukają sposobu na przełom w swoim życiu!

Najbardziej Naukowa Metoda na Rynku Rozwoju Osobistego!

Twórcy metody spędzili prawie 50 lat na badaniach, doświadczeniach i współpracy z czołowymi badaczami, naukowcami i liderami rozwoju osobistego!

 

Jeżeli Ty Również Chcesz:

  • Odmienić swoje życie
  • Skorzystać z najlepszych narzędzi, przebadanych przez liczne instytucje
  • Poznać techniki stosowane przez 50 lat w 110 krajach świata przez 6 milionów ludzi
  • Przestać żyć z dnia na dzień
  • to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

zapisz się na najbliższy kurs Silva Life System, który odbędzie się już 18 marca w Białymstoku. Poprowadzi go Marian Jeżewski / http://metodasilvy.jezewski.eu/ .
Niezwykły trener, którego głos i sposób prowadzenia pozostaje w pamięci uczestników na bardzo długo!

O METODZIE
Zgodnie z zarządzeniem Silva International w Laredo od 2015 roku wprowadzono w Polsce nowy system kursów metody Silva. Klasyczny kurs podstawowy jest prowadzony jako dwa osobne, weekendowe seminaria: Silva Life System (SLS) oraz Silva Intuition System (SIS).

Metoda Silvy jest systemem medytacji dynamicznej, w którym stan rozluźnienia (tzw “stan alfa”) wykorzystywany jest do rozwiązywania konkretnych problemów życia codziennego.

To co wyróżnia Metodę Silvy spośród innych systemów rozwoju osobistego umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstawania (rok 1944) opierała się ona na mocnych podstawach naukowych.

Podstawowym elementem kursów Metody Silvy jest nauczenie uczestników kursu samodzielnego obniżania dominującej częstotliwości swojego mózgu z poziomu beta do alfa i theta przy zachowaniu pełnej świadomości.
Twórca metody – Jose Silva równolegle z wieloma innymi naukowcami badającymi ludzki mózg, odkrył, że głęboki relaks, koncentracja, procesy zdrowotne, wszelkie przejawy ludzkiej genialności oraz tzw. percepcja pozazmysłowa związane są z obniżoną częstotliwością mózgu – przede wszystkim częstotliwością alfa. Na bazie tego odkrycia Jose Silva opracował zbiór technik służących do praktycznego wykorzystania nieskończonych możliwości ludzkiego mózgu jakie otwierają się przed nami gdy nasz mózg pracuje na częstotliwościach niższych niż beta. Są to między innymi techniki głębokiej relaksacji, poprawy pamięci, zdrowego snu, budzenia się, pozbywania się bólu i nawyków, utrzymania lub poprawienia stanu zdrowia, techniki rozwijające zdolności twórcze aż po percepcję pozazmysłową.

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, większość wymienionych technik zadziwia swoją prostotą i łatwością z jaką można je opanować. Już w krótkim czasie po ukończeniu kursu ich wykorzystywanie w codziennym życiu staje się całkowicie naturalne.

SILVA LIFE SYSTEM to 2-dniowe seminarium, zmieniające życie i światopogląd tych, którzy w nim uczestniczą. Ćwiczenia podczas zajęć są dynamicznie przedstawione i interpretowane w oparciu o zdobycze współczesnej psychologii. Całość uzupełniona została interesującą prezentacją multimedialną. Wprowadzone są również nowe techniki.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się: kontroli stresu, rozwiązywania problemów z użyciem zarówno logiki, jak i intuicji, usuwania bezsenności, zmęczenia; poprawisz pamięć; nauczysz się jak bezstresowo zdawać egzaminy, pozbyć się bólu głowy i migreny, kontrolować fizjologiczny ból w nagłych wypadkach lub przy porodzie, świadomie eliminować negatywne myśli, pozbywać się niechcianych nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki. Nauczysz się zmieniać ograniczające Cię przekonania oraz poznasz sposób utrzymanie młodości i witalności.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Chcesz wiedzieć czego nauczysz się na kursie?
Zapoznaj się ze szczegółowym programem: http://silva.alpha.pl/kursy/silva-life-system/

DATA
18 marca 2017 (sobota), godz. 09.00 – 19.00
19 marca 2017 (niedziela), godz. 09.00 – ok. 17.00

MIEJSCE:
Kurs odbędzie się w centrum Białegostoku, przy ul. Waryńskiego 4 lok. 6 (siedziba Kliniki Holistycznej).

CENNIK kursów
Kurs 2 – dniowy:
590 zł – cena dla nowych uczestników SIlva Life. W przypadku dokonania przedpłaty całej kwoty do 13 marca cena wynosi 490 zł)

290 zł – cena dla absolwentów „starego” (obowiązującego do 2014 r) trzydniowego kursu podstawowego (w tym nowy dyplom i legitymacja oraz nowy podręcznik),

150 zł – dla osób powtarzających Silva Life System.

Rezerwacja miejsca obowiązkowa, poprzez wpłatę zaliczki na konto – 100 zł.

Kurs odbędzie po zebraniu grupy min. 10 osób.
Przedpłat i rezerwacji można dokonywać na konto (w tytule proszę podać wpis „SLS 18-19.03. oraz imię i nazwisko uczestnika”): 73 1140 2004 0000 3902 3151 1127.

ZAPISY
Zapisywać się można mailowo silvabialystok@gmail.com

Proszę podać: imię, nazwisko, tel. kontaktowy i adres mailowy (Ci, którzy dokonali już zgłoszenia, nie muszą robić tego powtórnie.) na adres silvabialystok@gmail.com

Zapraszamy również do Grupy Absolwentów Metody Silva w Białymstoku, gdzie uczestnicy dzielą się ciekawymi informacjami i spostrzeżeniami. Znajdziecie ją tutaj:

https://www.facebook.com/groups/228565140654327/

oraz na stronę kursów metody Silva w Białymstoku
https://www.facebook.com/metodasilvybialystok/

Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis Kobiecy Białystok